Ми зросли на Краснопільських просторах У Великобобрицькім чудовім краю…

151227_V_BobrykМи зросли на Краснопільських просторах
У Великобобрицькім чудовім краю
Пізнаємо хто друг, а хто ворог
Палко любимо землю свою

Нещодавно учні Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у районному конкурсі екологічних агітбригад, який відбувся на базі Центру дитячої та юнацької творчості. У конкурсі брали участь однодумці з дев’яти навчальних закладів.

Цікаво і змістовно всі учасники представили свою роботу екологічного спрямування. Конкурс проходив у двох номінаціях: презентація досвіду роботи та виступ екологічної агітбригади. За підсумками конкурсу наша команда «Оберіг» (Велітченко Наталія, учениця 6 класу, Борисенко Олена, учениця 8 класу, Куксова Світлана, учениця 9 класу, Федоренко Ірина, учениця 9 класу, Панасенко Дмитро, учень 11 класу, Кравченко Тетяна, учениця 11 класу, Мороз Євген, учень 11 класу) виборола перше місце і буде захищати честь району на обласному етапі цього ж конкурсу.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають нашу команду та її керівників Ткаченко Т.О. і Кравченко С.М. з почесною перемогою та бажають успіхів на обласному етапі конкурсу екологічних агітбригад.

Адміністрація навчального закладу висловлює велику подяку за якісну підготовку учнів керівникам команди Кравченко С.М., Ткаченко Т.О., а також педагогічним працівникам, які допомагали у підготовці: педагогу-організатору Коваленко О.В., вчителю Кравченко В.В., керівнику шкільного лісництва Дробязко Н.П. та працівнику школи Єременко О.І.

Окремі слова подяки висловлюємо на адресу наших спонсорів директора Краснопільського держлісгоспу Мороза Віктора Васильовича та лісничого Великобобрицького лісництва Козловського І.М., які надали допомогу у підготовці агітбригади до виступу.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/mi_zrosli_na_krasnopilskikh_prostorakh/2015-12-18-5841
18.12.2015
Ми зросли на Краснопільських просторах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.