Реформи в дії

З 1 лютого Держгеокадастр розпочинає передачу сільгоспземель у власність об’єднаних територіальних громад

З метою узгодження та початку процесу передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Краснопільської ОТГ при селищному голові Юрію Яремчуку відбулася нарада за участі начальника відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Віталія Лазоренка та в.о. старости Угроїдського, Хмелівського, Чернеччинського, Осоївського старостинських округів.

Так, Кабінетом Міністрів розроблений алгоритм дій, який включає в себе 4 етапи, зокрема це:
клопотання ОТГ до відповідного головного управління Держгеокадстру про передачу земель;
інвентаризація земель у межах ОТГ;
реєстрація земельних ділянок у кадастрі;
передача земель у комунальну власність.

Держгеокадастру доручено забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.

– Ми повинні якнайшвидше розпочати даний процес. Краснопільська об’єднана громада вже приступила до підготовки необхідних документів щодо передачі земель.

Управління земельними ресурсами – це саме ті повноваження, які мають здійснюватися на місцях, тому прийняте Урядом рішення удосконалить механізм управління нашою землею та дозволить чітко і в межах законодавства формувати дохідну частину селищного бюджету у частині плати за землю, – зазначив Юрій Яремчук.

Джерело:
http://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/08-14-27-06-02-2018/
06.02.2018
З 1 ЛЮТОГО ДЕРЖГЕОКАДАСТР РОЗПОЧИНАЄ ПЕРЕДАЧУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ДО ВЛАСНОСТІ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.