Єгор Пацюк: «Зимові види спорту – тренування круглий рік»

Майже дві тисячі хлопців і дівчат з понад 30 країн світу змагались за медалі різного ґатунку з восьми видів спорту у французькому місті Гренобль, яке приймало першу Всесвітню зимову Гімназіаду-2018. Українська шкільна команда була представлена у Франції в трьох видах – біатлоні, стрибках з трампліна та лижних перегонах. Усього – 26 спортсменів.

Основу української шкільної команди становили юні атлети Сумської, Київської, Чернігівської, Івано-Франківської та Харківської областей. До складу збірної увійшов випускник Краснопільської гімназії, нині студент СНАУ Єгор Пацюк.

– Єгоре, з якого віку ти у спорті?

– З дитинства займався футболом, так як у нас у родині всі чоловіки футболісти. Вступив до футбольної школи, але навчатись не довелось, бо заклад знаходився в Криму. Повернувся до гімназії і вже чотири роки займаюсь лижними гонками.

– Хто твій перший тренер у цьому виді спорту?

Мій перший і, поки єдиний тренер – це С.І. Байда. Будучи школярем я відвідував лижну секцію Краснопільської ДСЮШ під її керівництвом, а на сьогодні я тренуюсь у регіональному центрі зимових видів сорту м. Суми, де моїм тренером теж є Світлана Іванівна.

– Відбір до шкільної дружини у Францію був важким?

– Так, довелось пройти і обласний, і всеукраїнський тури.

– Які враження від змагань та досягнення на твоєму рахунку?

– Змагання проходили у французькому місці Гренобль, а сама лижна база знаходиться в мальовничих Альпах. У гонці на дистанції 6 км з 33 учасників, які представляли 20 країн світу, я прийшов двадцять третім. Цікавою була естафета, де ми змагались у парі з дівчиною з Німеччини і посіли 12 місце серед 24 пар. Досягнення поки що невисокі, але я зробив певні висновки на майбутнє, знайшов нових друзів з різних країн.

– Які плани на майбутнє?

– Звичайно тренуватись, прямувати до перемог в біатлоні, продовжувати брати участь у футбольних змаганнях, отримувати освіту.

– Часу вистачає на все?

– На жаль, не завжди. Зимові види спорту вимагають тренування круглий рік, лекції та заліки теж потребують часу.

– Впевнена що ми побачимо тебе на вершині п’єдесталу.

На устах у Єгора чарівна посмішка, а в очах юнацька мрія, яка обов’язково здійсниться.

І. ЗАГОРУЛЬКО
Газета “ПЕРЕМОГА”

Джерело:
https://krasnews.wordpress.com/2018/03/01/eugen
01.03.2018
Єгор Пацюк: «Зимові види спорту – тренування круглий рік»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.