На допомогу людям – за будь-якої погоди

Несприятливі погодні умови фактично паралізували життя самотніх літніх людей, особливо – у віддалених населених пунктах. Тож таких пенсіонерів опікують дільничні інспектори поліції, котрі допомагають їм у скрутному становищі.

На Краснопільщині дільничні знаходять час та можливість відвідати тих пенсіонерів, хто проживає самотою. Адже знають: літнім людям в силу їх віку та фізичного стану важко справлятися з наслідками негоди. Розчистити у дворі сніг, нарубати дров, принести води, продуктів, впевнитися у безпеці людини, та й просто запитати про здоров’я і життя, – полісмени не шкодують на це ні часу, ні власних сил.

 

 

 

 

 

А тому звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати у складних життєвих умовах тих самотніх стариків, хто проживає поруч.

Не будьте байдужими! Приділіть кілька хвилин свого часу, аби провідати їх і дізнатися, чи не потрібна їм допомога. І якщо ваших зусиль буде замало, чи літня людина перебуває у критичній ситуації, чи стала жертвою зловмисників – наберіть «102» та повідомте про це до поліції.

Джерело:
https://krasnews.wordpress.com/2018/03/19/police_help
19.03.2018
На допомогу людям – за будь-якої погоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.