Турнір, який став святом

Цікавий турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2010-2011 років народження проведено на майданчику зі штучним покриттям спорткомплексу села Байрак Липоводолинського району.

Відкриваючи спортивне дійство, яке було присвячене Міжнародному дню захисту дітей, президент футбольного клубу ТОВ «Альянс», до речі, спонсор змагань, Сергій Іванович Демченко сказав, що пріоритет підростаючому поколінню вже давно відданий керівництвом футбольної громадської організації. Тож і не дивно, що сьогодні ми побачимо гру команд Сумської та Полтавської областей.

І вже через декілька хвилин розпочалися матчі. Граючи за коловою системою, результати того дня виявилися такими:

«Сула» (ДЮСШ м.Лохвиця, Полтавської області) – «Малюк-Альянс» (ФК «Альянс») – 2 : 1

«Янтарик» (Беївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – «Явір» (ДЮСШ Краснопілля) — 0 : 3

«Сула» — «Янтарик» — 2 : 0

«Малюк-Альянс» — «Явір» — 2 : 2

«Сула» — «Явір» — 0 : 0

«Янтарик» — «Малюк-Альянс» — 1 : 5

Таким чином, місця після останнього поєдинку команди посіли в такій послідовності: «Сула», «Явір», «Малюк-Альянс», «Янтарик».

Цього дня були пропущені і забиті м’ячі, красиві комбінації і радість та розпач юних футболістів, підтримка болільників та емоції тренерів, які можливі лише в футболі. Та цього дня не було тих, хто програв. Адже кожний футболіст отримав медаль за відповідно заняте місце. Кращий гравець своєї команди був відзначений спеціальною нагородою. Визнано та нагороджено кращого воротаря, захисника, нападаючого і бомбардира. «Сула» повезла на Полтавщину красень-кубок. А страва, приготовлена дружнім колективом Байрацької школи, під керівництвом директора навчального закладу Надією Олексіївною Деуленко, була і смачною, і калорійною. Тобто, турнір став справжнім святом, яке запам’ятається дітлахам надовго!

Прес-служба футбольного клубу «Альянс».
Фото – Станіслава Савчука.

Джерело:
https://krasnews.wordpress.com/2018/05/30/boys_football
Турнір, який став святом
30.05.2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.