У Краснопільській ОТГ розказали про зміни після об’єднання

З дитячими майданчиками, облаштованими парками, ремонтом водогонів та з браком робочих місць і переповненими садками. Така ситуація наразі у Краснопільській об’єднаній територіальній громаді, що існує близько двох років. Тут об’єднались Краснопільська селищна рада з 28 населеними пунктами. Це з 4 сільськими та 1 селищною радою. Хмелівська, Чернеччинська, Самотоївська, Осоївська сільські та Угроїдська селищна рада увійшли до цієї об’єднаної територіальної громади. Центром обрали селище міського типу Краснопілля.

На території ОТГ діють 16 закладів освіти. У Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня з минулого року почав діяти пілотний проект «Нова українська школа». Тоді на нього було виділено понад 1 мільйон гривень. Цього року вони чекають на три класи, це 75 першокласників, з таким же фінансуванням. Всього буде залучено 62 педагоги. Нині у школі тривають ремонтні роботи.

У громаді проживає близько 16 тисяч людей. На території громади є стадіон. Проект реконструкції розрахований на 6 мільйонів гривень. Наразі на нього витратили 150 тисяч гривень. Також у цій ОТГ є проблеми з радіомовленням та інфраструктурою. Про це розказав Карен Агаджанов-Гонсалес, консультант офісу реформ у Сумському регіональному відділенні асоціації міст України. Він говорить: «Об’єднана тергромада розташована в прикордонному районі та у зв’язку з цим у них існує велика кількість проблем пов’язаних з цим. По-перше, це досить погана інфраструктура, яка не ремонтувалася, ще з середини нульових років і крім цього досить поганий стан з мовленням державних телеканалів на цій території, але на даний час ця ситуація, загалом, змінюється на краще. Здійснюється ремонт доріг і також планується невеличкий проект по зміцненню саме державного мовлення в цій зоні».

Бюджет громади складає 120 мільйонів гривень. Додам, на території ОТГ діє 11 бібліотек, 8 клубних закладів та 4 об’єкти дозвілля.

Джерело:
http://tv.sumy.ua/u-krasnopilskij-otg-rozkazaly-pro-zminy-pislya-ob-yednannya/
У Краснопільській ОТГ розказали про зміни після об’єднання
Серпень 30, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.