Краснопільська громада на Сумщині за підтримки U-LEAD розробила стратегію розвитку

Краснопільська громада на Сумщині вже вдруге розробила і затвердила стратегію розвитку за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Як повідомили Укрінформу в Програмі, стратегія розрахована на період 2021-2030 рр, документ уже затверджений на сесії Краснопільської селищної ради.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук зауважив, що у документі визначено п’ять стратегічних напрямків розвитку громади: громада для людей, здорова громада, процвітаюча громада, спортивна громада, інтегрована громада.

Серед наймасштабніших проєктів, що планують втілити в рамках стратегії, створення Центру безпеки громади, двох поліцейських станцій, багатофункціональної лікарні вторинного рівня, промислового парку, будівництво спортивного комплексу для 6 видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, воркаут, великий теніс, лижеролерна траса).

«Попередню стратегію розвитку нашої громади на період 2017-2021 рр. ми також розробляли спільно з експертами U-LEAD. Задоволені попереднім досвідом та результатами співпраці, вирішили спробувати вибороти на основі конкурсу експертну підтримку щодо нової стратегії та перемогли у відборі», – сказав Яремчук.

Керівник регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області Марина Лобова наголосила, що Програма підтримує територіальні громади, які прагнуть розбудовувати власний розвиток, базуючись на кращих вітчизняних та європейських практиках.

Як повідомлялося, програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян та розширює можливості громад.

Джерело:
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3319374-krasnopilska-gromada-na-sumsini-za-pidtrimki-ulead-rozrobila-strategiu-rozvitku.html
Краснопільська громада на Сумщині за підтримки U-LEAD розробила стратегію розвитку
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ
21.09.2021 14:33

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.