Ласкаво просимо до Краснопілля Інфо!

voxpopuli_1sЛаскаво просимо до нового веб-майданчика, метою якого є розширення інформаційної присутності Краснопільського району Сумської області у Всесвітній мережі.

Задум цього проекту виник досить давно – десь через рік після початку роботи над сайтом «Краснопілля. Край Слобожанський» (http://krasnews.at.ua/). Сайт krasnews створювався і розвивався перш за все як новинневий ресурс. В той же час на згаданому сайті з’явилося чимало статей, що розповідали про історію та відомих людей краю. Поступово робота з контентом krasnews «підказувала», що непогано було б для «фундаментальних» матеріалів про край мати окремий ресурс, де такі статті не «губилися» б серед потоку щоденних новин…

Мета-максимум цього сайту – створити своєрідну web-енциклопедію про Краснопілля та район. Спочатку контент сайту буде переважно формуватися за принципом «The Best of Krasnews» (адже на згаданому сайті вже маємо чималий масив відповідних матеріалів).

Сподіваємось, що гості сайту знаходитимуть для себе щось цікаве, а шановні земляки стануть постійними нашими відвідувачами. Землякам та гостям сайту також будемо вдячні за будь-яку допомогу (ідеї, поради, підказки, цікаві факти та інформаційні матеріали…) у розвитку цього ресурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.