ТОВ «Псьол»: соціально-відповідальний бізнес і територіальні громади

150921_Psel_ltd1
ТОВ АФ «Псьол», де директором є М.П. Калініченко, – одне з найкращих, найпотужніших високорентабельних господарств Краснопільщини. Тут не обмежуються лише розвитком економічної складової господарства. Сільгосппідприємство першим в районі запровадило модель розвитку територіальних громад: Запсільської, Миропільської та Малорибицької на основі співпраці із соціально-відповідальним бізнесом. Ініціатором цього став Микола Петрович. Розпочав він з будівництва і капітального ремонту доріг. За кілька останніх років прокладені шляхи з твердим покриттям і відремонтовані до всіх населених пунктів, на території яких ТОВ «Псьол» здійснює виробничу діяльність.
150921_Psel_ltd2
– Дороги – це артерії життя, – говорить М.П. Калініченко. Без нормальних шляхів не можливе комфортне проживання сільських жителів, тож нещодавно відремонтована дорога з Малої Рибиці до Великого Приколу. Тепер жителі цього невеличкого віддаленого села не переймаються, як дістатися до центральної садиби. Також керівник ТОВ «Псьол» продемонстрував ще одну новобудову – дерев’яний міст через річку Заудава в районі Пенянки. Він споруджений будівельниками господарства якісно і надовго. Міст здатний витримувати автомобілі вантажопідйомністю до 60 тонн. Жителі Пенянки і Миропілля вже встигли оцінити переваги нового мосту, який сприятиме надійному сполученню з Миропіллям у будь-яку пору року.

Важливим фактором у моделі розвитку територіальних громад на основі співпраці із бізнесом є забезпечення належною торгівельною сферою. Для цього ТОВ «Псьол» побудувало у Великій і Малій Рибиці, Миропіллі мережу торгівельних закладів для обслуговування жителів села. Тут широкий асортимент харчових продуктів, товарів включаючи власного виробництва.
150921_Psel_ltd3
Один з таких сучасних закладів торгівлі – магазин «Псьол» на Пенянці. Тут все на відмінно: великий вибір продуктів харчування. Всі, хто хоче відсвяткувати день народження, весілля чи іншу урочисту подію, може скористатися сучасним банкетним залом, оснащеним всією необхідною апаратурою для проведення таких заходів. Кухарі забезпечать гарячими стравами на будь-який смак. Хочеться сказати добрі слова також на адресу працівників кафе-бару «Псьол» у Миропіллі, де завідуюча Любов Барановська, разом з кухарем Наталією Карпенко забезпечують харчуванням всіх, хто бажає перекусити. Тут є великий вибір різної випічки, де також щодня підкріплюються учні місцевого НВК.

До наявної розгалуженої мережі торгівельних об’єктів, закладів громадського харчування та сфери послуг додався нещодавно відкритий у Миропіллі будівельний маркет. Вже немає потреби жителям села і навколишніх населених пунктів їхати за товарами такого призначення до Сум чи Краснопілля. У цьому сучасному магазині широко представлені товари, виготовлені працівниками столярного цеху господарства: дерев’яні меблі, двері, зручні дитячі ліжка тощо. У цьому красивому і сучасному приміщенні до послуг сільських жителів салон краси з перукарнею, швейна майстерня.
150921_Psel_ltd4
Чільне місце у моделі розвитку територіальних громад, якою опікується ТОВ «Псьол» є забезпечення змістовного дозвілля і відпочинку дітей та спортивного розвитку сільських жителів. Улюбленим місцем проведення вільного часу малечі став прекрасний дитячий майданчик у центрі Миропілля, споруджений господарством у 2014 році. Тут завжди гамірно, приходять разом з дітьми і дорослі. А поряд для любителів спорту майданчик із сучасними тренажерами.

ТОВ «Псьол» не шкодує коштів на реалізацію моделі розвитку територіальних громад Запсілля, Миропілля, Малої Рибиці. За цією формою співпраці майбутнє.

О. ЦИЛЮРИК.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/tov_psol_priklad_vprovadzhennja_modeli_rozvitku_teritorialnikh_gromad_na_osnovi_spivpraci_iz_socialno_vidpovidalnim_biznesom/2015-09-18-5452
18.09.2015
ТОВ “ПСЬОЛ” – ПРИКЛАД ВПРОВАДЖЕННЯ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА ОСНОВІ СПІВПРАЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.