Системна робота продовжується

151105_Samotoivka1
Завершилися місцеві вибори, скінчилося змагання брендів політичних партій, блоків, виборчих штабів, позаду піар-акції, вихваляння, хто більше зробив і обіцянки зробити ще більше для людей. Попереду у районної влади великий обсяг роботи. Та, власне, вона і не припиняла її ні на мить, системно втілюючи задекларовані плани по розбудові Краснопільщини.

Серед завдань, які потребують першочергового вирішення до кінця року – це реконструкція Самотоївського СБК, будівництво котельні на твердому паливі у місцевій загальноосвітній школі, які фінансуються з фонду державного регіонального розвитку, ремонт доріг, завершення освітлення населених пунктів тощо. Вирішив на власні очі побачити, як йдуть справи на цих об’єктах, розповісти про це у районці.
151105_Samotoivka2
У Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно із підрядником виконання робіт – Краснопільським ТОВ «Теплоенерго» по-господарськи підійшли до справи. Щоб не витрачати державних коштів на спорудження приміщення котельні з нуля, вирішили використати для цього теплицю, обшивши її залізним профнастилом і утепливши. Виготовили необхідну проектно-кошторисну документацію і взялися до справи. Тут повним ходом кипить робота. Робітники працюють, не покладаючи рук.
151105_Samotoivka3
Побачили на будівельному об’єкті директора ТОВ «Теплоенерго» Миколу Супруна та директора школи Тетяну Кравченко. Попросив Миколу Миколайовича розповісти детальніше про те, якою буде шкільна котельня. – Тут буде встановлено твердопаливний універсальний котел системи Звягінцева з коефіцієнтом корисної дії 92 проценти. Котел вже завезений. Робітники ТОВ «Теплоенерго» приступили до його установки і монтажу обладнання.

Якраз у цей час на об’єкт прибули голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко, які оглянули зроблене, залишилися задоволеними.
151105_Samotoivka4
– Ми не шкодуємо, що підрядною організацією по спорудженню котельні школи обрали Краснопільське ТОВ «Теплоенерго», – говорять керівники району. Насамперед, тому, що керівник підприємства і робітники – справжні професіонали, які мають чималий досвід в установці теплоенергетичного обладнання, а ще, що дуже важливо, кошти залишаються в районі, підуть на виплату заробітної плати тепловикам і на податки до бюджету. З такими аргументами важко не погодитися.
151105_Samotoivka5
Побував і на іншому об’єкті у Самотоївці – сільському Будинку культури, де йде його реконструкція. Тут теж працює бригада в основному з місцевих будівельників. Жінок побачив за роботою на верхотурі – вони здійснювали штукатурку і фарбування фасаду. Активно працювали і чоловіки – будівельники, готуючи відмостку до проведення бетонних робіт та зміцнювали фундамент металевого сіткою. А інші ремонтували дах будівельникам загалом треба освоїти мільйон гривень капіталовкладень: 900 тисяч гривень, що виділяються з фонду державного регіонального розвитку та 100 тисяч гривень – кошти сільської ради. Тому вони не втрачають часу задарма.

Своєрідним виходом із становища у нинішніх складних фінансових умовах з ініціативи районної влади є проведення ямкового ремонту доріг на Краснопільщині методом співфінансування. Таким чином вже полагоджено чималий відрізок шляху Осоївка-Глибне. Водії, які їздили по цій дорозі до ямкового ремонту вже відчули різницю. Тепер можна не боятись, що вскочиш у вибоїну. Ремонтні роботи й далі продовжуються.

У планах здійснити при допомозі сільгосппідприємств, територіальних громад, соціально-відповідального бізнесу ямковий ремонт доріг і до інших населених пунктів району, які цього потребують, – діляться задумами керівники району.

О.ЦИЛЮРИК

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/sistemna_robota_prodovzhuetsja/2015-11-05-5656
05.11.2015
Системна робота продовжується

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.