Перемагають найрозумніші

160206_M_Pertsev
«Вчитель – це не професія, а велике покликання». Цей вислів є девізом творчого вчителя початкових класів Осоївського навчально-виховного комплексу Трофімович Тетяни Миколаївни.

Ось вже 14–й рік працює вона в цьому навчальному закладі. «Кожного дня з великим задоволенням йду до школи, в свій клас, де мене зустрічають мої допитливі дітлахи», – говорить Тетяна Миколаївна. З-поміж них виділяється вихований, стриманий, уважний та розумний хлопчик – Перцев Максим, 2007 року народження, учень 3 касу. З початку навчання в стінах школи Максим зарекомендував себе як творчий, інтелектуальний, добрий і зосереджений учень. Навчається на високому рівні, бере участь у багатьох конкурсах. Серед них «Колосок», «Геліант», «Соняшник», «Кенгуру», конкурс з української мови ім. П.Яцика та інших.

Саме Максим виборов І місце в цьому навчальному році в районному етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ місце в обласному турі конкурсу. А нещодавно пройшов ІV етап цього конкурсу в м. Суми. Подарунки отримали і вчитель і її вихованець. Максим був нагороджений дипломом переможця ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Хочеться побажати надалі творчих здобутків Тетяні Миколаївні, успіхів у навчанні Максиму. Так тримати!

Л. Откидич, методист РМК.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/peremagajut_najrozumnishi/2016-02-04-6011
04.02.2016
Перемагають найрозумніші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.