ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ – 2016

160220_Sam_graduate1
У першу суботу лютого щороку Самотоївська школа запрошує до себе на гостини родину випускників минулих років. У цьому році вечір зустрічі відбувся 6 лютого. Наближається 11 година… Один за другим у рідну школу сходяться випускники 1966–го, 76–го, 86–го, 96–го, 2006–го років. Їх реєструють нинішні одинадцятикласники.

Лунають звуки шкільних мелодій, нагадують про прекрасні шкільні роки. На сцені – ведуча свята, випускники 2016 року, а на екрані – школа далекого минулого.

160220_Sam_graduate2Молоденький сад, шкільні коридори із символікою минулого, кабінети, учениці у скромних шкільних сукнях із білими фартушками – все це не може не зворушувати. А далі – портрети директорів школи, вчителів, які вже на заслуженому відпочинку. Керівників школи за часи існування середньої школи було декілька: Роєнко Петро Денисович (1957-1962 рр.), Веремієнко Микола Андрійович (1962-1974 рр.), Денисенко Іван Антонович (1974-1997 рр.), Кравченко Тетяна Іванівна (з 1997 р.).

Випускники 76-го, 86-го та 96–го років випуску завжди пам’ятатимуть свого директора Денисенка Івана Антоновича, як керівника нового покоління, високого професіонала, умілого організатора, порядну людину. Зі словом-привітанням до гостей звертається нинішній господар школи – директор Кравченко Тетяна Іванівна. “Батьківську пісню” подарували присутнім гостям юні вокалісти школи (кер. Сіробаба О.О.)
160220_Sam_graduate3
Добрі слова про минулі здобутки школи лунають із вуст голови села – Перерви Івана Миколайовича. Теплі слова вітання ведучих 11-класників звернені до вчителів – добрих, терплячих, неспокійних, завжди з іскорками любові в очах. Присутні в залі вітають їх бурхливими, вдячними оплесками. Пам’ять про тих однокласників і вчителів, які не змогли прийти на зустріч, бо відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання.

160220_Sam_graduate4Лунає шкільний дзвінок, але тепер він кличе не в шумний клас, не на уроки. Він просить пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади. Серед гостей – випускників нашої школи – лікарі і вчителі, юристи і бухгалтери, продавці і перукарі, будівельники і водії… Не можна не пишатися тими випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і шанованими людьми. По черзі до мікрофону із словами подяки вчителям підходять випускники всіх випусків. І знову присутні поринули у шкільне безтурботне минуле і сьогодення випускників… Спогадами про своє цікаве, неповторне шкільне життя поділився випускник 1966 р. Роєнко Володимир Петрович, випускниця 1976 р.- Токар Наталія Миколаївна та інші.

Випускники школи – це яскраві зірки, які засвітилися на шкільному небосхилі в день вступу кожного у школу і залишаться в пам’яті школи назавжди.

За далекими порогами юності залишилася рідна школа. Та світліше стає серед цього невпинного бігу робочих буднів, серед невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному селі, серед помужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, звуть лебединою піснею далекого шкільного дзвоника. Школа, навчання в ній поволі й безповоротно відпливає у минуле. І чим довшою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться її обриси… Дуже швидко плине час. Завершилася урочиста частина вечора. Далі в програмі було таке довгоочікуване спілкування з однокласниками, вчителями.

Шкільними коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Довго у той незабутній вечір не стихало у школі. Вона вирувала, наче вулик…

О.Кійченко,
педагог-організатор

Фото О.Десятниченка
Більше фото тут:
http://samotoivka.webnode.ru/vikhovna-robota/zustrich-vipusknikiv-2016/

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/zustrich_vipusknikiv_2016/2016-02-17-6062
17.02.2016
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.