Ми перші серед учнів навчальних закладів області з волейболу!

160302_volley_obl1Нещодавно, у спортивній залі Краснопільського РПК відбулися змагання з волейболу серед юнаків навчальних закладів району І-ІІІ ступенів. Перемогу тоді святкували учні Миропільського НВК, яким і випала честь представляти Краснопільський район у змаганнях з волейболу серед юнаків в залік XXIV обласних ігор школярів серед команд ІІ групи (райони).

Після детального обговорення та за результатами районних змагань з волейболу було прийнято рішення про включення в склад збірної команди Краснопільського району двох учнів Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та двох учнів Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Основу команди, а саме вісім учасників, склали учні Миропільського НВК.

І ось, 24 лютого 2016 року, збірна команда Краснопільського району з волейболу серед юнаків на чолі з тренерами-вчителями фізичної культури – Сурган Володимиром Володимировичем, Вольвач Юрієм Миколайовичем та Штанько Володимиром Миколайовичем відправилися в м. Суми на змагання.
160302_volley_obl2
Змагання проводилися у два дні. Жеребкування нашу команду звело в одну групу з командами Недригайлівського, Білопільського та Тростянецького районів. За результатом трьох ігор, наша команда вийшла у фінал, не програвши жодної гри у групових матчах.

У фіналі наші хлопці зійшлися у боротьбі за І місце з тогорічними переможцями – командою Великописарівського району. За злагодженої гри, професіоналізму та довірі один-одному, вмілому слову та підтримці вчителів наші юні волейболісти беззаперечно перемогли у фіналі супротивників, таким чином ставши переможцями змагань з волейболу серед юнаків ІІ групи XXIV обласних ігор школярів та принесли в нашу загальну скарбничку дуже важливі очки.
160302_volley_obl3
Члени збірної команди Краснопільського району з волейболу серед юнаків:

1. Мотузний Максим – Миропільський НВК;
2. Пулях Володимир – Миропільський НВК;
3. Гончаренко Дмитро – Миропільський НВК;
4. Степченко Максим – Миропільський НВК;
5. Сініченко Сергій – Миропільський НВК;
6. Шовкун Богдан – Миропільський НВК;
7. Єрохін Віталій – Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
8. Гнідаш Максим – Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
9. Скомороха Антон – Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
10. Панасенко Дмитро – Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА висловлює вдячність директорам та вчителям фізичної культури Миропільського НВК, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів за активне сприяння та високоякісну підготовку учнів до обласних змагань з волейболу.

К. Бабич,
головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/mi_pershi_sered_uchniv_navchalnikh_zakladiv_oblasti_z_volejbolu/2016-02-26-6104
26.02.2016
Ми перші серед учнів навчальних закладів області з волейболу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.