Нова книга Леоніда Ушкалова розповість про чай і котів у житті Тараса Шевченка

Наприкінці лютого у «Видавництві Старого Лева» вийде абетка-енциклопедія «Шевченко від А до Я».

«Це неймовірної краси арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора і фотографа Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друзів», – розповіла Cultprostir представниця видавництва Оксана Зьобро.

На думку видавців, цікавим і близьким для читача Тараса Шевченка роблять не тільки (і не стільки) біографічні дати, а значно інтимніші речі: смаки, думки, уподобання. Із книги можна буде дізнатись, яка була улюблена пора року Шевченка, в які очі він полюбляв заглядатися, про що він думав, дивлячись на зорі.

Видання міститиме тексти, які написав професор, відомий шевченкознавець Леонід Ушкалов. У березні він завітає до Львова, щоб особисто презентувати книжку. Ілюстрації для історій про Кобзаря створила Анастасія Стефурак, яка захоплюється магічним реалізмом.

«Книжка впорядкована за ключовими словами, розміщеними за алфавітом, – пояснює Оксана Зьобро. – Ключами до біографії Шевченка стали такі слова, як «кіт», «чай», «зорі», «тополя», «Україна» та інші».

«Шевченко від А до Я» продовжить серію абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева» про відомих діячів української культури, в якій уже вийшли книжки про Івана Франка і Андрея Шептицького.

Головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка зазначила: «Ми продовжуємо працювати над цієї серією, бо таки є в нас трохи тих геніїв, від яких усе проростає».

Джерело:
http://starylev.com.ua/news/nova-knyga-rozpovist-pro-chay-i-kotiv-u-zhytti-tarasa-shevchenka
Нова книга розповість про чай і котів у житті Тараса Шевченка
08.02.2017

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.