У Сумах відбувся перший трейл

В урочищі Токарі, на базі “Гарт”, пройшли змагання з гірського легкоатлетичного кросу (Трейл) “Токарі 2017” (дистанції 6,1 км і 12,2 км), в яких взяли участь краснопільські легкоатлети.

Головний організатор цих змагань і великий популяризатор бігу та здорового способу життя Сергій Панченко так відгукнувся про минулі випробуваннях: “Це було дуже складно як для організаторів, так і для спортсменів. Багато разів я виїжджав в урочище Токарі. Набігав не одну сотню кілометрів. Мені ну дуже хотілося прокласти цікаву трасу. Де б були присутні і затяжні підйоми, і круті гірки, і стрімкі спуски вниз. Здавалося – все передбачив. Промарковані всі складові ділянки траси. Але, по-перше, напередодні пройшла злива і частково пошкодила мої паперові (вкладені в файли) позначки. По-друге, в цих змаганнях брали участь найсильніші спортсмени-шосейники. Це для них був перший трейл! І їх “голова” не завжди встигала за ногами. Заблукали. Але, повторююсь – це моя недоробка!“.

Хоча учасники цих гірських гонок, поза всяким сумнівом, були задоволені і форматом гонки, і компанією, яка підібралася. Всього взяли участь 47 спортсменів. 32 пробігли 12 км і 15 – 6 км. Переможцем на найдовшій 12 км дистанції став Роман Андрійчук – 53:09, другим на фініші був Михайло Сізон (ветеран) – 53:41, а третім – краснопільчанин Олександр Чеперис – 54:56. У прекрасної половини учасників очікувано була першою Людмила Шелест, за нею фінішували Юлія Карпенко та Ольга Новак.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/u_sumakh_vidbuvsja_pershij_trejl/2017-07-23-8110
23.07.2017
У Сумах відбувся перший трейл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.