Український богатир з Краснопілля

До 80-річчя від дня народження Леоніда Жаботинського

30 січня на базі читального залу Краснопільської ЦБ проведено краєзнавчу годину «Український богатир з Краснопілля», присвячену 80-річчю від дня народження видатного спортсмена, олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту – Леоніда Івановича Жаботинського.

У заході взяли участь голова Краснопільської районної ради В. О. Савоненко, керівник апарату РДА О. М. Завгородня та колишній начальник відділу молоді та спорту Краснопільської РДА М.В. Лебеденко.

Бібліотекарі та ведучі заходу Брахно Т. О. та Дейнека Н. І. познайомили присутніх у залі учнів старших класів Краснопільської гімназії та Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. із біографією та з цікавими фактами з життя Леоніда Жаботинського.

З гордістю за Краснопільщину гості заходу переглянули документальний фільм про шлях до вершини Олімпу Леоніда Івановича Жаботинського.

Презентувала своє інформаційне досьє «Леонід Жаботинський. До 80-річчя від дня народження видатного спортсмена, олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту» бібліотекар Ірина Таганська.

У читальному залі РПК продовжує працювати виставка краєзнавчих матеріалів: «Леонід Жаботинський – легенда українського спорту 1938 – 2016р.р.»

Джерело – сторінка Краснопільської ЦРБ у facebook
https://www.facebook.com/KrasnopBiblioteka/posts/985938171554191
01.02.2018 о 8:25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.