Краснопільчанин Артем Сіробаба надіслав документи щодо встановлення чергового рекорду Гіннеса

Спробу встановити рекорд Гіннеса у підтягуванні з додатковою вагою за одну хвилину здійснив 18-річний Артем Сіробаба.

Головна умова рекорду – чистота техніки виконання. Хват – прямий широкий. Додаткова вага – 18 кілограмів. Відеофіксація рекорду та спостерігачі. Щоб перекрити існуючий рекорд, спортсмен мав підтягнутися за хвилину мінімум 33 рази.

«Було важко, але, як на мене, все вийшло, не можу більше нічого сказати зараз. Будемо відправляти заявку з повним пакетом документів, фотозвіт і будемо чекати три місяці,як мінімум», – розповідає Артем Сіробаба, спортсмен.

«Техніка була бездоганна, хлопець готувався довгий час, не однократно також виступав», – зазначив Олександр Ткач, головний суддя.

Ідея встановити рекорд Гіннеса з’явилася в Артема понад три місяці тому. Батько спортсмена підтримав ініціативу.

«Заявили про свої наміри у штаб-квартиру в Лондон, вони прислали в електронному варіанті всі свої вимоги, усі свої бланки. Син вже повторив світовий рекорд і декілька разів перевершив обласний рекорд якраз у підтягуванні з додатковою вагою», – каже В’ячеслав Сіробаба, батько Артема.

Наразі спортсмен готується взяти нову висоту: «Теж підтягування, але з трохи більшою вагою, далі за обставинами, вийде-не вийде».

Про шлях Артема від подання заявки до останніх секунд, що відраховували його успіх, – читайте у свіжому номері районної газети “Перемога”.

Джерело:
https://krasnews.wordpress.com/2018/06/15/Guiness
15.06.2018
Спробу встановити рекорд Гіннеса здійснив краснопільчанин Артем Сіробаба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.