На Сумщині юні патріоти протягом двох тижнів відпочивали в наметовому таборі

З 1 по 14 липня, на мальовничому березі річки Псел, діяв юнацько-патріотичний наметовий табір “Коловрат імені Романа Атаманюка“.

Завдяки фізичній, розумовій та творчій активності, учасники табору ставали самостійнішими, сильнішими, витривалішими та вчилися працювати як частинка команди.

Кожен день по-своєму унікальний і несе певні цінності у вихованні патріотичної та націоналістичної свідомості. Систему виховання ми взяли з основ таборування ОУН. Так, дотримуючись низки нескладних правил, учасники самі виховують власну патріотичну свідомість“, – стверджує Валерій П’ятаченко, комендант табору.

Цього року кількість таборових днів збільшилася, тому програма була ще насиченіша. Таборовики взяли участь у бесідах з історії України, іграх на командну роботу, спортивних змаганнях, а ще спробували сили в регбі, відкрили для себе теренову гру та пішли в дводенний похід з байдарковим сплавом.

Після табору залишилися лише позитивні емоції. Я познайомилася з цікавим людьми, які завжди готові допомогти.Тут ти ніколи не будеш почуватися самотнім. Табір допоміг мені повірити у те, що немає нічого неможливого, коли поруч друзі. Жалкую, що не дізналася про табір раніше, бо у ньому виховують сильних особистостей,які готові ставати кращою версією себе, а також загартовуватися як фізично, так і морально“, – розповідає Вероніка Панченко, цьогорічна учасниця табору.

Після завершення табору було обрано кращих учасників, яким вручили футболки з символікою “Коловрату”. Також всі учасники отримали приємні подарунки.

Громика Наталія

Джерело:
https://tribuna.sumy.ua/news/na-sumshhyni-yuni-patrioty-protyagom-dvoh-tyzhniv-vidpochyvaly-v-nametovomu-tabori/
На Сумщині юні патріоти протягом двох тижнів відпочивали в наметовому таборі
16 липня 2018, 16:05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.