Про досягнення та проблеми Краснопільської ОТГ звітували на UA: СУМИ

20 липня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Сумщини телеканалі “UA: СУМИ” звітував Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

У студії також були присутні представники громадськості: Ніна Мельник, координаторка офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України, а також Юрій Зарко, Білопільський міський голова.

Згідно регламенту на початку програми Юрій Яремчук прозвітував за 2017-й рік своєї діяльності. Згодом відповідав на питання ведучої, присутніх у студії гостей та глядачів.

На питання про проблеми в розвитку ОТГ очільник відповідає так:

«Коли у нас запитують, які є головні проблеми, то можливо хтось хоче почути: кошти. Але хочу сказати, що сьогодні є дві проблеми громади – це час і кадри. Хочу наголосити на тому, що з кожним роком вимоги до проектних заявок на отримання допомоги зростають. Перш за все – це знання іноземних мов, англійської, чого нам сьогодні дуже не вистачає. Друге – це потреба в нових і нових знаннях про проектні заявки. Ми на шляху до Європейського Союзу і коли у нас буде більше можливостей доступу до європейських фондів, то тут ми ще більше відчуємо проблематику нестачі проектних менеджерів».

Ситуацію з впровадженням інформаційних технологій Юрій Яремчук коментує наступним чином:

«Питання, пов’язане з якісним Інтернетом – це в цілому теж державна проблема. Сьогодні ми не можемо, особливо у сільській місцевості, впроваджувати нові інформаційні технології у навчанні чи, наприклад, у медичній сфері, не маючи якісного Інтернету. Ми знаємо сьогодні статистику, що сільська місцевість має лише 4% на рівні держави доступу до якісного широкосмугового Інтернету, який дозволяє нормально працювати. У нас працює два провайдери, які між собою конкурують і за останні півроку багато зробили. Хотілось би, звичайно, щоб була більш активна позиція «Укртелекому», але на сьогодні її немає, вони навіть втрачають тих абонентів, які у них до цього часу були».

Протягом години селищний голова також відповів на велику кількість питань, що стосувалися проблем об’єднання великих громад, негативного ставлення населення до об’єднання, безпеки прикордонної ОТГ, якості мобільного зв’язку, дотацій на підтримку сільського господарства, тощо.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

Джерело:
http://tv.sumy.ua/pro-dosyagnennya-ta-problemy-krasnopilskoyi-otg-zvituvaly-na-ua-sumy/
Про досягнення та проблеми Краснопільської ОТГ звітували на UA: СУМИ
Липень 24, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.