Відбулася презентація Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської ОТГ на 2018-2030 роки

23 серпня в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» відбулася презентація проекту Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки. Презентацію представили президент фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» Руслан Щербаков та віце-президент фонду Віктор Медвєдєв.

На зазначений захід були запрошені представники робочої групи з розробки Плану, керівники підприємств громади, начальники відділів селищної ради, відповідальні особи за енергетичний менеджмент, а також голови профільних комісій та депутати Краснопільської селищної ради. Під час презентації були внесені пропозиції до заходів Плану враховуючи думку, а також побажання представників місцевої влади.

Розробка Плану дій є базовим документом для співпраці з міжнародними організаціями у сфері енергоефективності та використанні відновлювальних джерел енергії. План передбачає системні інвестиції в термомодернізацію муніципальних будівель, систем тепло-, водопостачання, зовнішнього освітлення, озеленення.

Протягом найближчого часу проект Плану буде розміщено на сайті Краснопільської селищної ради для ознайомлення та врахування пропозицій громадськості.

На найближчих сесіях ради заплановано прийняття даного Плану, який є важливим документом для Краснопільської ОТГ, як одного з учасників провідної ініціативи ЄС «Угода мерів». Після затвердження План буде розміщено на офіційній веб-сторінці європейської ініціативи “Угода мерів” для ознайомлення з ним експертів Європейської Комісії і його погодження.

Джерело:
http://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/1535057318/
ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАНУ ДІЙ ЗІ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2018- 2030 РОКИ
23.08.2018, 23:48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.