В серцях і душах вони не вмирають…

18 жовтня Юрію Андрієнку виповнилось би лише 25…

12 жовтня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Андрієнку Юрію Олександровичу, який загинув від автоматної черги 8 вересня 2014 року в м. Ясногірка Донецької області захищаючи територіальну цілісність Батьківщини.

Дошку встановлено на приміщенні Великорибицької філії Миропільського НВК, адже саме в цьому навчальному закладі Юрій отримав загальну середню освіту. Героїзм Юрія вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

На відкритті, окрім учнів, працівників філії та небайдужих односельців, були присутні голова об’єднаної територіальної громади О.О. Ординець, секретар Миропільської сільської ради М.О. Кулик, староста Запсільського старостинського округу П.І. Влезько, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Н.П. Борозенець, директор Миропільського НВК Гордієнко В.І., педагоги та учні Миропільського НВК.

Гості мітингу-реквієм звернулися до батьків з подякою за сина – справжнього воїна та героя. Та найбільш хвилюючими були, звичайно, слова матері, яка поділилася з присутніми болем свого серця, подякувала всім за підтримку та й за те, що прийшли вшанувати пам’ять про її сина. Право відкрити меморіальну дошку було надано однокласникам та друзям Юрія – Шовкуну Миколі та Прозоровській Олені. Пам’ять загиблого вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки. Мітинг-реквієм організовано та проведено завдяки педагогам та учням Великорибицької філії, атмосферою якого пройнялись дорослі і діти, що підтверджували сльози на очах всіх присутніх.

Миропільщина завжди пам’ятатиме своїх земляків, які віддали своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Джерело:
https://krasnews.wordpress.com/2018/10/21/Yurii_Andriienko_memorial_plaque_opening
В серцях і душах вони не вмирають…
21.10.2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.