У Краснопільському лісгоспі відновили близько 75 га лісу, понад 3 га – створили

Лісові масиви Краснопільського лісгоспу розкинулись на відрогах Середньоруської височини. Рельєфу цього краю притаманні глибокі балки і урвища, переважають чорноземні грунти.

Тому весняні лісові роботи тут розпочинаються не з першими промінчиками весняного сонечка. Бо у глибоких лісових балках грунт протряхає дещо пізніше. І триває садіння лісу дещо довше, ніж у решті лісгоспів області.

Днями всі заплановані на весну лісовідновлювальні роботи завершили і краснопільські лісівники. Радіють, що сприятливі погодні умови дали змогу спрацювати понад план.

«Ми відновили 73,9 га лісу з запланованих – 35 га., створили 4,4 га плантацій новорічних ялин, провели доповнення лісових культур на площі 140 га. Також було створено 3,3 га захисних насаджень – цю роботу на цьогорічну весну ми не планували, але погода посприяла і дала нам такі можливості, а ми їх використали», – підсумував головний лісничий Краснопільського лісгоспу Євген Сороколіт.

Під час проведення лісокультурних робіт у лісгоспі висадили близько 310 тисяч штук сіянців деревних порід: дуба звичайного,сосни звичайної, ялини звичайної, модрини європейської та інших. Весь садивний матеріал з власних розсадників підприємства. Для забезпечення лісгоспу якісними сіянцями на наступний лісокультурний сезон висіяли 650 кг жолудя дуба звичайного.

У даний час проводять роботи з висіву лісового насіння та закладки шкілок у лісових розсадниках.

Джерело:
http://www.sumylis.gov.ua/vidnovili-blizko-75-ga-lisu-ponad-3-ga-stvorili.html
30 квітня 2020
У Краснопільському лісгоспі відновили близько 75 га лісу, понад 3 га – створили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.