Віта СЕМЕРЕНКО: «Дякую тренерові, що підставив у важку хвилину плече»

Українська біатлоністка – про підготовку до олімпійського сезону

Одна з найтитулованіших біатлоністок в українській історії розповіла Sport.ua, як разом із сестрою збирається пробиватися на свою четверту Олімпіаду і хто її надихає на нові звершення.

– Віто, підготовку до олімпійського сезону ви з сестрою розпочали за індивідуальним графіком підготовки, окремо від решти збірної. Здається, так пробитися на Ігри складніше, ніж коли б перебували в основній обоймі.

– Не бачу в цьому жодної проблеми. Зараз ми готуємося окремо, а через пару зборів, на «закатці», будемо працювати разом. Хто в нас не вірить, нехай продовжує це робити далі. Головне, що віримо в себе ми. У нас є мета і ми до неї прагнемо.

– Минулий сезон був першим у вашій довгій кар’єрі, впродовж якого ви готувалися без тренера Григорія Шамрая. Зараз ви знову працюєте разом. Григорій Іванович охоче прийняв пропозицію про поновлення співпраці?

Так. І дуже йому за це вдячна. Для нас із Валею Григорій Іванович як батько. Зворушена, що у важку хвилину наш тренер не покинув нас, підставив своє плече. Також приємно, що пішов нам на зустріч і дозволив тренуватися індивідуально президент Федерації біатлону Володимир Бринзак. Ми обговорювали ситуацію, як краще вийти з минулого року, де ми перебрали з цим тренером (чоловічу і жіночу збірні України в сезоні-2020/2021 очолював Юрай Санітра; зараз жіночу команду знову очолив Урош Велепець — авт.). Ми виконували все, що від нас вимагалося. Мабуть, не наша вина, що не все вийшло.

– Оскільки сезон був не дуже вдалим, не було думок про те, щоб залишити спорт?

– У жодному разі. Навіть не сумнівалася, що буду продовжувати кар’єру. Ми з Валею підійшли до Григорія Івановича, поговорили, після чого він протягнув нам руку допомоги.

– Тепер вочевидь мотивація довести, що ви сильніші, ще більша?

– Безперечно. Ми змінили підготовку, бо для початку треба грамотно відновитися після минулого сезону й розпочати новий з чистого листа. Сподіваюся, що все буде добре.

– У чому специфіка цих змін?

– Нехай це залишиться між нами.

– 9 серпня у Києві відкрили ваші з сестрою зірки на Алеї у Києві. На церемонію ви приїхали з синочком Марком. Видно, що дитина сильно за вами скучила.

– Ми якраз повернулися зі збору в Карпатах. Дитина була весь цей час удома, мами не бачила. Наступний збір, вдома, у Сумах. Зрозуміло, що там будемо разом. Вже домовилися, що поки я тренуюся, син іде в садочок. Решту часу проведемо разом. Взагалі, Марко цьогоріч якось дуже сильно за мною сумує. Раніше так не було. Не знаю, з чим це пов’язано. Може, синочок дорослішає (у вересні Маркові буде п’ять років — авт.) і починає більше розуміти? Любові від мами дитина точно отримує не менше. Але тільки приїду додому, Марко не хоче відпускати мене ні на мить.

Джерело:
https://sport.ua/uk/news/vita-semerenko
10.08.2021 17:34
Віта СЕМЕРЕНКО: «Дякую тренерові, що підставив у важку хвилину плече»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.