У наполегливих – все ладиться

SANYO DIGITAL CAMERA

Попередньо домовившись, зустрілися з директором господарства ТОВ АФ «Родина», що у с. Порозок, В.В.Тимошенком в офісі сільгосппідприємства. Не обмовився, дійсно контору ТОВ «Родина» без перебільшення можна назвати офісом. У порівнянні із старим виглядом вона нині як небо і земля. Тут зроблений євроремонт, як всередині, так і зовні, придбані нові сучасні меблі. Чудове освітлення, приємні пастельні кольори інтер’єрів створюють справжній комфорт, сприяють продуктивній роботі.

В’ячеслав Володимирович показав нам сучасну міні-котельню на твердому паливі з теплонакопичувачем, яка під час опалювального сезону продемонструвала свою ефективність і економічність. Далі розмова перейшла у русло повсякденних виробничих турбот, якими нині живе господарство. Агроном за спеціальністю, господарник, котрий, не зважаючи на свій молодий вік, вже має чималий практичний досвід у рослинництві з особливим задоволенням розповідав про те, як перезимували озимі, про догляд за посівами, що вже зроблено для забезпечення врожайності зернових, технічних культур, що планується зробити.

– Взяли курс на модернізацію господарства, – наголосив В’ячеслав Володимирович, – бо це вимога дня. Це передбачає цілий комплекс заходів: від придбання нової сучасної сільгосптехніки, запровадження новітніх технологій, до комплектування сільгосппідприємства кадрами молодих спеціалістів з новим мисленням і підходами до справи. Тому нам, в першу чергу, потрібні молоді спеціалісти для тваринництва, електрики тощо.

SANYO DIGITAL CAMERA

У ТОВ «Родина» взято курс на розширення тваринництва, збільшення поголів’я великої рогатої худоби, овець. Для цього планують припасти вдосталь високоякісних кормів, зокрема кукурудзяного силосу, у заготівлі якого вже мають власний досвід із застосуванням консервантів.

О.ЦИЛЮРИК

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/u_napoleglivikh_vse_laditsja/2015-06-15-5119
15.06.2015
У наполегливих – все ладиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.