«Високе світло імені і слова»

150914_konkurs1
Вже стало доброю традицією в переддень дня народження славного земляка П.А. Грабовського проводити районний конкурс на кращого читця поезій. В цьому році він відбувся у малому залі районного Палацу культури і у ньому взяло участь 28 чоловік з усього району.

Конкурс проводився у чотирьох категоріях: читці від 7 до 12 років – 10 чоловік; від 13 до 15 років – 10 чоловік; від 16 до 21 року – 6 чоловік; від 25 років – 2 чол.

Майстерність виконання поезії, вміння втілитися в образ оцінювало журі. Потрібно відзначити, що з кожним роком читці конкурсу удосконалюють свою майстерність у декламуванні поезій П.А. Грабовського. Журі було дуже складно визначити переможців.
150914_konkurs2
Конкурс відкрив наймолодший учасник – 5-річний Забаренко Володя з Миропілля. У віковій категорії від 7 до 12 років перемогу здобули Юля Лазаренко з с. Осоївки, Богдана Орєхова з с. Хмелівки, Яна Чала з с. Самотоївки.

У категорії від 13 до 15 років перше місце виборола Римма Аршакян (с. Осоївка), другі – Олена Гонтар (с. Рясне), Крістіна Соляник (с. Покровка), треті – Світлана Мага, Марина Лупка (смт. Краснопілля), Ольга Небилиця (с. В-Пожня).

150914_konkurs3
У категорії від 16 до 21 року переможцями стали Сергій Тараненко (с. Самотоївка), Наталія Силенко (с. Рясне), Алла Павлюченко (с. Чернеччина), Владислава Віжунова (смт. Угроїди).

У категорії від 25 років переможцями стали В. Підопригора (смт. Краснопілля), Т. Забаренко (с. Миропілля).

Переможці та учасники районного конкурсу читців поезії П.А. Грабовського, були відзначені подарунками і дипломами. Їх в урочистій обстановці вручили голова районної державної адміністрації Ю.А. Яремчук та голова районної ради В.О.Савоненко. Після закінчення конкурсу всі учасники сфотографувалися на згадку.
150914_konkurs4
Організатори конкурсу висловлюють велику подяку вчителям-предметникам шкіл району, працівникам шкільних бібліотек, закладів культури району, батькам учнів за допомогу у підготовці конкурсантів.

Особливу подяку хочеться висловити спонсорам – приватним підприємцям Г.Д. Панасенко та В.А. Цибулько, які надали подарунки для конкурсу.

Т. Овчаренко,
Директор Краснопільської ЦБС
Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/visoke_svitlo_imeni_i_slova/2015-09-14-5433
14.09.2015
«Високе світло імені і слова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.