Інвестиції у майбутнє

151208_Porozok1У Порозку на радість маленьких жителів села та їх батьків 17 листопада введено у дію першу чергу дитячого ігрового майданчика. Місце для нього обрали дуже вдало, розташувався цей об’єкт розваг і відпочинку малечі біля місцевої загальноосвітньої школи. Обладнання атракціонів придбала Славгородська сільська територіальна громада, витративши для цього 59 тисяч гривень. Великий обсяг підготовчих робіт та встановлення обладнання дитячого ігрового майданчика здійснило ТОВ «Родина». Кошторисна вартість цих робіт для господарства склала близько 100 тисяч гривень.

– Спорудженням цього чудового дитячого об’єкту дано старт великого шляху турботи про майбутнє с.Порозок, який є у задумах нашого господарства, – сказав директор ТОВ «Родина», депутат Краснопільської районної ради В.В. Тимошенко. Плануємо доповнити ще й спортивним майданчиком для молоді старшого віку, де будуть встановлені: бруси, турники, рукохід, сучасні спортивні тренажери.

Урочисте відкриття новоспорудженого дитячого ігрового майданчика вилилося у справжнє свято для маленьких і дорослих мешканців Порозка. На нього зібралися вихованці дитячого садка зі своїми вихователями, учні місцевої загальноосвітньої школи, трудівники сільгосппідприємства, батьки дітей.
151208_Porozok2
Почесне право перерізати червону стрічку і таким чином здати дитячий ігровий майданчик в експлуатацію було надано маленьким жителям села. Участь у церемонії його відкриття взяли інвестори господарства Д.П. Дяченко та Д.В. Борисовський, директор ТОВ «Родина» В.В. Тимошенко, голова Краснопільської РДА Ю.А. Яремчук, його заступник І.В. Юхта, керівник районної ради В.О. Савоненко.

І ось стрічку перерізано і малеча мерщій кинулася освоювати дитячий майданчик. Вихователь Порозчанського дитсадка Н.І. Рожнова тепло і сердечно подякувала інвесторам, керівникам ТОВ «Родина» Славгородської сільської ради та очільникам району за чудовий подарунок дітям.
151208_Porozok3
А чоловіки взялися за посадку дерев, закладання Алеї Дитинства. Вони за допомогою маленьких помічників посадили понад 40 саджанців катальпи і сумаху. До речі, керівники районної влади привезли свої деревця, придбані за власні кошти.
151208_Porozok4
Після цього очільники району відвідали дитячий садок у Порозку, де дитячий майданчик поповнився дерев’яним казковим будиночком, встановлений із залученням спонсорських коштів. Вони поспілкувалися із працівниками дитсадка, цікавилися температурним режимом у цьому дошкільному закладі. Також районні керівники побували у Славгородській та Мезенівській загальноосвітніх школах, мали зустріч з керівниками і працівниками цих навчальних закладів, у Славгороді оглянули роботу шкільної котельні, де придбано і незабаром буде змонтовано обладнання нового сучасного котла АРС-500 ВН.
151208_Porozok5
– Інвестиції у забезпечення належного розвитку, навчання і виховання підростаючого покоління – це інвестиції у майбутнє Краснопільщини, у її розвиток і розквіт, – наголосили керівники району Ю.А. Яремчук та В.О. Савоненко. – А тому районна влада і надалі сприятиме співпраці сільських територіальних громад, соціально-відповідального бізнесу по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільних та освітніх закладів, забезпечення всіх умов для якісного навчально-виховного процесу.

О.ЦИЛЮРИК

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/investiciji_u_majbutne/2015-11-19-5716
19.11.2015
Інвестиції у майбутнє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.