Улюблена справа власною стала

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110
Багато хто з нас мріє мати власний бізнес. У багатьох навіть є ідеї, як відкрити власну справу. Але, на жаль, більшість ідей залишаються нереалізованими, часто через відсутність стартового капіталу.

До числа успішних підприємців сміливо можна віднести Аллу Брижахіну. Звільнившись з роботи, вона звернулася до Краснопільського районного центру зайнятості, за направленням якого пройшла професійне навчання в м. Суми за напрямком «Підприємництво та бізнес-планування», розробила та захистила бізнес-план на тему «Організація підприємницької діяльності по виготовленню виробів з бетону та виробництво будівельних металевих конструкцій».

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110
– Придбавши земельну ділянку по вулиці Бєлгородська, 41, розпочали будівництво необхідних виробничих будівель, придбали необхідне обладнання для виготовлення виробів з бетону, – розповідає жінка-підприємець. – Вивчалась різна промислова література з цього напрямку. Підбиралися необхідні технології, які могли б працювати з місцевими сировинами і були доступні по ціні для населення. Налаштовувалися партнерські відносини з найкращими постачальниками в різних галузях.

Сьогодні ФОП Брижахіна виробляє широкий асортимент якісної тротуарної плитки товщиною 2,5 см, 3 см, 3,5 см, 4 см, 4,5 см, жолобків, бордюрів, кришок, бетонних огорож різних форм та кольору. Окрім виробів з бетону, займаються виготовленням металевих виробів, а саме: лавочки, козирки на вхідні двері, ворота з профнастилу, паркани з елементами кування. Слід відмітити, що протягом двох років роботи Алла Володимирівна офіційно працевлаштувала сім осіб.

Не бійтеся змін у житті, до них треба завжди бути готовим, постійно вчіться та самовдосконалюйтеся, – радить Алла усім, хто хоче втілювати свої мрії в життя, планує стати підприємцем, але й досі вагається.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/uljublena_sprava_vlasnoju_stala/2015-11-30-5768
30.11.2015
Улюблена справа власною стала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.