Чудеса трапляються!

160206_Yasenok
Дорога редакція нашої рідної «районки»! Від імені всіх 33-х жителів села Ясенок (так-так, є ще таке село в районі) звертаюся до вас з великим проханням: надрукуйте цього листа!

Село Ясенок є одним з найвіддаленіших в районі, а останнім часом забуте і Богом і районним керівництвом. А тут ще до всіх економічних негараздів на фоні напруженої обстановки на сході і матінка-природа пред’явила випробування на міцність. Чарівниця-зима завітала до нас не лише із Новорічними святами, колядками та щедрівками, а ще й із сильними снігопадами, заметілями та морозами. Навіть старожили дивуються такому снігопаду! І що вже чекати такому селу як Ясенок, якщо три дні (17, 18 і 19 січня) із снігом не могли впоратися навіть обласний та райцентри. Снігова завіса закрила сім областей України! Та порятунок прийшов до нас зовсім неочікувано.

Пізно ввечері, 20 січня жителі села були приємно здивовані гуркоту бульдозера. Виявилося, що на двобій із сніговими заметами прибув тракторний екіпаж у складі двох чоловік (батька і сина), який надіслав до Ясенка відомий не лише всім навколишнім селам, а й знаний в районі (й не тільки) директор ТОВ «Вікторія» Швачич Віктор Іванович.

Дізнавшись по телефону від нашого депутата села Павлюченка Віктора Миколайовича, що ясеняни вже декілька днів «відрізані» від світу, він відразу ж надіслав нам допомогу. Яке ж було наше здивування і радість, коли снігові замети були прочищені по всьому селу! А цього вже не траплялося років з десяток. Так що чудеса трапляються! Але і це ще не все!

Коли вранці наш керівник, голова Грязнянського сільського споживчого товариства Якущенко Олена Іванівна дізналася, що нарешті і Ясенок «відкопали», то вирішила особисто «привітати» нас із такою подією. Трішки переробивши «вістянський» девіз «Свій до свого по своє» на «Свій своєму скільки зможеш» вирушила в дорогу разом з водієм хлібної автівки Сергієм Найденком. Об’їздивши всі магазини свого «володіння» і «нащедрувавши» де десяток, де п’ять, де вісім, а де сім хлібин, якими із щирою душею поділилися гостинні господині-продавці сіл Чернеччина, Малий і Великий Бобрик, Мозгова Інна Лященко, Оксана Чернова, Світлана Отич, Тетяна Різніченко, Ольга Мархотко, під обід більше сорока буханців були доставлені в магазин с.Ясенок. І не лише хліб. Товари першої необхідності: крупи, мука, макаронні вироби, олія, дріжджі, маргарин та інший крам веселою юрбою був швидко перенесений в магазин покупцями, які довго чекали цього «десанту».

Настрій у всіх ще більше піднявся, коли водій автівки Сергій Найденко вибачився, що трішки… затрималися в дорозі… Ось вони: бійці невидимого фронту – скромні… чемні і ввічливі! Спасибі Вам, рідні, від усіх жителів села Ясенок за вашу людяність, чуйність, доброту і відданість своїй справі! Добре, що є в нас такі справжні керівники! Щастя вам і вашим родинам, здоров’я і оптимізму!

Від імені всіх жителів с.Ясенок
Н.БОЩЕНКО

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/chudesa_trapljajutsja/2016-02-06-6014
06.02.2016
Чудеса трапляються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.