Про перспективи розвитку районної газети «Перемога» говорили в районній раді і в колективі

160220_Peremoga1

Про подальшу діяльність та перспективи розвитку районної газети «Перемога» говорили на нараді в районній раді за участю її голови Віталія Савоненка, його заступника Івана Гавенка, голови райдержадміністрації Юрія Яремчука, редактора друкованого видання Олександра Цилюрика та його заступника Олександра Моцного.

Нагальною необхідністю зібрання стало виникнення ряду проблемних питань майнового характеру, які з’явилися ще в 2008 році в процесі створення комунального підприємства «Редакція районної газети «Перемога» Краснопільської районної ради і потребують негайного вирішення. Учасники наради підтримали план заходів з врегулювання цього питання, запропонований виконавчим апаратом районної ради та погоджений з фахівцями-юристами.

Керівники районної ради та райдержадміністрації висловили побажання на адресу колективу редакції стосовно покращення якості друку матеріалів, оновлення газети відповідно до сучасних вимог.

Враховуючи те, що вступив в силу Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» присутні подискутували про те, якою буде наша єдина в районі газета. Очільник районної ради Віталій Савоненко, зокрема підкреслив, що враховуючи всі ризики, ми маємо виважено підійти до вирішення цього питання, в межах діючого законодавства зробити все можливе для збереження друкованого видання, його зміцнення та популяризації.
160220_Peremoga2
11 лютого голова районної ради Віталій Савоненко разом із своїм заступником Іваном Гавенком зустрілися з трудовим колективом комунального підприємства «Редакція районної газети «Перемога», засновником якої є Краснопільська районна рада.

У ході зустрічі керівники районної ради поцікавилися проблемами колективу, його фінансовим станом, матеріально-технічним забезпеченням та обговорив з журналістами перспективи розвитку газети, вдосконалення редакційної політики, формування позитивного іміджу видання, яке було б цікавим для читачів і доступним для мешканців Краснопільщини.

Враховуючи те, що вступив в силу Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і трудовий колектив вже звернувся до районної ради стосовно періоду та способу реформування, було розглянуто питання правового забезпечення реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Віталій Олексійович відповів на питання, які хвилювали працівників редакції, і висловив своє бачення щодо майбутнього газети.

– З повагою ставлюся до думки кожного журналіста і вважаю, що газета, незалежно від її форми власності, безперечно повинна існувати, розвиватися, об’єктивно висвітлювати важливі і актуальні теми сьогодення. Районна влада працює над вирішенням питань, що виникають в повсякденній діяльності районної газети «Перемога», в межах діючого законодавства готова всіляко сприяти процесу реформування з головною умовою – збереження друкованого видання, – зазначив Віталій Олексійович.

Інф. районної ради.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/pro_perspektivi_rozvitku_rajonnoji_gazeti_peremoga_govorili_v_rajonnij_radi_i_v_kolektivi/2016-02-12-6047
12.02.2016
Про перспективи розвитку районної газети «Перемога» говорили в районній раді і в колективі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.