Тарасовими шляхами

160311_V_Katrychenko19 березня 2016 року виповнилося 202 роки від дня народження великого українського пророка, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. Безперечно, це одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномена особистості Шевченка досі не розгадано. Феномен поета відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

Вшанування генія Шевченка стало вже традицією. Цього дня в приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва пройшов обласний відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка. Головною метою якого є вивчення, збереження та популяризація творчої спадщини автора.160311_V_Katrychenko2
Краснопільщину в цьому році представляла учениця 6-Б класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Катриченко Валерія (керівник Прийма О.А.), користувач Краснопільської районної бібліотеки для дітей. Юна виконавиця майстерно декламувала вірш Т.Г. Шевченка «Доля».

Валерія отримала Диплом за активну участь у конкурсі.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/tarasovimi_shljakhami/2016-03-11-6158
11.03.2016
Тарасовими шляхами


Вірші самої Валерії Катриченко можна почитати тут:
https://krasnopillia.info/2016/02/08/literaturnyj-konkurs-proba-pera-valeriya-katrychenko/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.