Медаль «Захисник Вітчизни» – від Президента України

160606_E_Rozhyvets1
Днями у районному військовому комісаріаті було вручено медаль «Захисник Вітчизни» демобілізованому учаснику антитерористичної операції Євгену Роживцю з Миропілля. Зачитав Указ Президента України та вручив нагороду військовий комісар районного військкомату, підполковник Євген Євченко, який привітав відважного хлопця з отриманою відзнакою та подякував за мужність.

Попри свій юний вік, Євген Роживець пройшов горнило війни старшим стрільцем, побувавши у найгарячіших точках на Сході України. Він як ніхто інший знає, що війна – це не красива картинка для репортерів, а страшна, сповнена крові і смертей реальність. Під час виконання бойового завдання, пробиваючись до своїх побратимів, БТР із українськими солдатами підірвався на міні. З дев’яти бійців живими залишилися лише двоє. Попри отримані поранення Євген намагався винести до своїх тяжко пораненого водія бойової машини, але той помер буквально у нього на руках.

Після лікування Євген знову повернувся до війська, та війна підготувала для нього нове випробування – страшне поранення обличчя, втрата ока. І знову тривале лікування у військових медичних закладах.
160606_E_Rozhyvets2
Нині Євген Роживець поступово адаптується до мирного життя. За складом характеру він сором’язливий та небагатослівний, тому «вибивати» щось для себе у високих кабінетах – це ще одне випробування для хлопця, відтак працівники військкомату обіцяють всіляко сприяти йому у вирішенні нагальних питань. Євген свій військовий і громадський обов’язок перед державою виконав, проявивши мужність, відвагу, самовідданість, тепер черга держави гідно подбати про свого захисника.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/medal_zakhisnik_vitchizni_vid_prezidenta_ukrajini/2016-05-28-6420
28.05.2016
Медаль “Захисник Вітчизни” – від Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.