Велосипеди для соціальних працівників

160606_bikes1Соціальні працівники Краснопільщини, які обслуговують одиноких людей старшого віку в селах району, отримали в подарунок 9 новеньких велосипедів. Запевняють, що з новим транспортом працюватиметься краще. Обійти тих, хто потребує їх допомоги, нелегко, а велосипедом буде швидше. Тому подарунком задоволені. Такий сюрприз піднесли своїм соціальним працівникам п’ять сільських рад. Так Ряснянська сільська рада придбала три веломашини, по дві – Мезенівська і Грабовська, по одній – Бранцівська і Чернеччинська сільські ради.

Вручення велосипедів відбулося біля приміщення територіального центру соціального обслуговування. Привітати колектив соціальних працівників хай з невеликою, але приємною подією завітали голова райдержадміністрації Ю.А. Яремчук та його заступник І.В. Юхта, голова районної ради В.О. Савоненко, Ряснянський і Мезенівський сільські голови В.І. Кащенко та М.В. Гавенко, вітав гостей на правах господаря директор терцентру О.Ф. Демченко.
160606_bikes2
Звертаючись до присутніх з вітальними словами, керівники району не приховували розпачу, що чекати велосипедів соціальним працівникам довелось довгих вісім місяців, адже вперше питання забезпечення їх веломашинами директор центру підняв ще у жовтні минулого року. Але головне, що є результат, тривають перемовини з іншими сільськими радами, адже питання обслуговування одиноких, престарілих громадян актуальне в кожному населеному пункті. Добре це розуміють В.І. Кащенко та М.В. Гавенко.
160606_bikes3
– Хочу в першу чергу подякувати соціальним працівникам за ті послуги, які вони надають в тому числі і жителям нашого села, – говорить Ряснянський сільський голова Володимир Іванович Кащенко. – Пам’ятаю, коли прийшов працювати, в селі не було жодного соцпрацівника і такої ставки нам ніхто не давав. Доводилось самому ходити по хатах, розпалювати грубки, носити воду престарілим тощо. Відтак знаю, що їх робота відповідальна і вкрай потрібна, тому коли зайшла мова про виділення коштів на велосипеди – не міг відмовити. Бажаю соціальним працівникам здоров’я, хороших доріг і щоб їх техніка ніколи не ламалася.

В свою чергу ми теж приєднуємось до побажань і сподіваємось, що велосипедний «автопарк» територіального центру завдяки підтримці інших сільських голів поповниться, адже такий транспорт дуже необхідний соцпрацівникам, які обслуговують самотніх людей похилого віку у віддалених селах, куди краще дістатися власним транспортом, адже часто старенькі просять привезти й щось громіздке.

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/velosipedi_dlja_socialnikh_pracivnikiv/2016-05-26-6409
26.05.2016
ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.