Відважному бійцю АТО з Краснопільщини терміново потрібна допомога!

160622_A_Horbenko1Важко поранений військовий із села Велика Рибиця Краснопільського району АНАТОЛІЙ ГОРБЕНКО “Бугор”.

Чоловік добровольцем пішов на Схід. Боєць 46-го Окремого батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” пройшов Іловайськ, був в полоні, повернувся на фронт. Нагороджений орденами Богдана Хмельницького III ступеня і “За мужність”. Зараз в обласній клінічній лікарні імені Мечникова (м. Дніпро) у важкому стані.

16 червня під час виконання бойового завдання у районі несення служби – н.п. Мар’їнка Донецької області – отримав осколкове пошкодження кінцівок. Лікарі ампутували чоловікові обидві ноги.

З ним знаходиться його дружина Ольга. У Анатолія та Ольги є дочка. Родина просить небайдужих допомогти із ліками для Анатолія.

Карта дружини Приватбанк 4149 4978 1468 5568 Горбенко Ольга Павлівна.
160622_A_Horbenko_friend2
Mihail Lermontov-Nikolov
Друг мой, мой боевой побратим, мой гранатомётчик, доброволецъ батальона “ДОНБАС” друже Бугор, Анатолий Горбенко. Ты один из немногих, кому я доверял выходить со мной на боевые задания в Первомайске, Попасной, Марьянке и Иловайске. Будучи раненным в Первомайске ты не ушёл в тыл и продолжал бой. Ты отдавал мне свою последнюю сигарету во вражеском плену. Ты был бесстрашен в боях и показывал пример остальным. Ты, вместе с друже Усачём и Брестом, выполнил мой приказ и уничтожил российские танки под Иловайском. Но,твоё движение вперёд к победе остановила вражеская мина под Донецком… Мне тоже очень больно, друже Бугор.
160622_A_Horbenko_friend3
Дмитро Різниченко
Це – Бугор. Це мій побратим, якого важко покалічила ворожа міна, він втратив ноги, і зараз бореться за життя у дніпровському госпіталі.

Минулого листопада його нагородили. Як же ми всі раділи тоді. А зараз він лежить без ніг і без свідомості.

Бугор-Бугор, а ми думали, найстрашніше позаду, і наш взвод вже не зазнаватиме втрат.

Я давно не задаю риторичних питань “чому саме його, чому доля забирає найкращих”. Бугор – найкращий, і саме тому він визвався на це завдання, тому йшов попереду групи, і тому клята міна дісталася йому. Все логічно.
 
Допоможіть йому, це благе діло, вам повернеться.

160622_A_Horbenko4Від сайту. За Бугра моляться стільки людей, що Бог йому допоможе одужати швидше. Молимося за нього і ми, адже добре знаємо, що це за чоловік. Вважаю за честь, що брав інтерв’ю у легендарного воїна після звільнення його з полону, потім з друзями по волонтерській діяльності були в гостях у бійців “Донбасу”, де нас радо зустрічав друже Бугор. Тоді він сказав, що до повної перемоги про повернення додому не має бути навіть мови. А ми знаємо, що це чоловік слова. Він обов’язково видужає, а тому звертаємось до жителів Краснопільщини з проханням допомогти родині Анатолія Горбенка, всі разом ми наблизимо час одужання Героя.

Зі шляхом справжнього воїна Анатолія Горбенка можна ознайомитись тут:

ШЛЯХ ВОЇНА
Частина перша. «ПРОРВЕМОСЯ, БАТЯ!»
http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/geroji_nashogo_kraju/shljakh_vojina_chastina_persha_prorvemosja_batja/16-1-0-594
10.02.2015

ШЛЯХ ВОЇНА
Частина друга. ІЗ ПЕКЛА В ПЕКЛО
http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/geroji_nashogo_kraju/shljakh_vojina_chastina_druga_iz_pekla_v_peklo/16-1-0-595
16.02.2015

ДО СВОЇХ
http://krasnews.at.ua/publ/kultura_i_svit/dumki_z_privodu/do_svojikh/12-1-0-599
09.04.2015

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/vidvazhnomu_bijcju_ato_z_krasnopilshhini_terminovo_potribna_dopomoga/2016-06-18-6508
18.06.2016
Відважному бійцю АТО з Краснопільщини терміново потрібна допомога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.