Моє село – серця рідна пристань

161017_khmelivka1Нарядно вдягнені люди цілими сім’ями поспішали до центру населеного пункту, де вже грала музика і от-от мало вибухнути яскравими емоціями велике свято – день села Хмелівка. Тут воно – традиційно осіннє і відбувається біля сільського Будинку культури. Не оминула увагою святкове дійство молодь села: школярі, студенти, що приїхали на вихідні додому; молоді подружні пари. милували око козачки та україночки – це юні артисти, які ще покажуть свій талант на святі, а хто не брав участі в концерті, мали змогу поплавати на гірках, позмагатись у влучності в тирі, пострибати на батутах – атракціонів вистачало. Усміхалися, дивлячись на них, найстарші, які цього дня відпочивали від повсякденної тяжкої роботи.
161017_khmelivka2
Поки велася підготовка до концертної програми, хмелівчани смакували шашликами і кулішем, іншими делікатесами з виїзних торгових павільйонів.
161017_khmelivka3
Великий інтерес у жителів і гостей села викликали стенди з роботами місцевих майстринь і умільців. Ось коли жалкуєш, що наша газета чорно-сіра і не може передати усіх кольорів, якими переливалися стіни старенького Будинку культури. Це вишивані картини, портрети, рушники, картини, вироби з бісеру, ляльки-мотанки місцевих талантів Л. В. Криворученко, О. О. Якущенко, А. М. Кононенко, Н. І. Зеленської, Р. І. Бакро, П. Ф. Голубцової, Г. І. Зеленської, Г. І. Буднік, О. О. Дяговченко, Г. М. Канунік, Н. В. Пендюх, С. О. Роєвської, А. Ю. Коваленко, вихованців гуртка «Сувенірчик» під керівництвом Ю. О. Завгородньої.
161017_khmelivka4161017_khmelivka5
До речі, для охочих майстрині прямо в Будинку культури проводили майстер-класи.

Історія кожного села є частинкою історії нашої держави. А історію творять люди, творять своєю щоденною нелегкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. Тому щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу, – приймаючи від вдячних односельчан коровай, звернувся до присутніх Хмелівський сільський голова Олексій Дяченко. – Особливу шану висловлюю людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу. Хмелівчани вміють працювати, вміють і відпочивати. Зі святом вас, дорогі земляки!
161017_khmelivka6
Загалом у цей день вшанували всіх, хто своєю працею будував село і сьогодні створює його добробут. Інколи здавалось, що сільський голова хоче викликати на сцену для оголошення подяки кожного, хто присутній в залі – педагогів, медиків, підприємців, механізаторів. А чого дивуватися – в розбудові села, як і в будь-якій справі – один в полі не воїн. Хтось допомагав вчора, інший підставив плече сьогодні, а хтось виявить бажання підтримати село завтра – це і є складова успіху сільської громади.
161017_khmelivka7
Без поважних гостей такі свята, зазвичай, не обходяться. Привітати жителів Хмелівки приїхали голова районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, директор агрофірми «Семереньки» Тамара Сторожева. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня села Подяки районної ради та райдержадміністрації оголошено Н. М. Тропіній – фельдшеру Хмелівського фельдшерського пункту, Л. П. Кононенко – директору Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Т. В. Ясеновій – завідуючій Хмелівським дошкільним навчальним закладом, Г. І. Гусєвій – завідуючій Хмелівським Будинком культури, а також художньому керівнику фольклорного ансамблю «Калина», О. Є. Тропіній – головному бухгалтеру Хмелівської сільради, С. О. Роєвській, спеціалісту-землевпоряднику сільради, вчителям історії і музики місцевої школи Н. І. Брижик та О. Слюсарєвій.
161017_khmelivka8161017_khmelivka9161017_khmelivka10
Музичний супровід свята забезпечили колективи творчої художньої самодіяльності села та району В. Мельник, С. Зеленська, М. Зеленська, О. Пирогов, О. Бирченко, В. Хачатрян, Г. Гусєва, В. Янкова, ансамблі «Козачата», «Журавушка», «Веселка», «Живчик», «Калина», хореографічний колектив «Березіль», учні місцевої школи і вихованців ДНЗ. Їхній запал під час виступів передавався до глядачів, відблискував у їх очах, відгукувався у посмішках та оплесках. У цей день усі слова, які линули зі сцени відгукувались у серцях глядачів.

Інф. «Перемоги».

Джерело:
http://krasnews.at.ua/publ/zhittja_kraju/gromada/moe_selo_sercja_ridna_pristan/6-1-0-691
10.10.2016
Моє село – серця рідна пристань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.