СВІТЛИЙ ПРОМІНЬ У ЖИТТІ

Минають роки, вони непомітно відходять у минуле. Та з часом все частіше вертають спогади про дитинство, згадується шкільне життя. В уяві постають друзі, а найбільше – вчителі, які супроводжували у світ знань, вивели у самостійну дорогу. Про кожного з них можна написати багато добрих слів, присвятити цілі поеми. Особливо дорогі, щирі спомини про вчительку географії, одного з наших класних керівників Галину Олексіївну Єшенко. У Краснопільській загальноосвітній середній школі №1 вона була завжди шанованою серед колег, серед учнів.

Роки спілкування з Г.О. Єшенко незабутні. Вона сумлінно ставилася до вчительської праці, була начитаною, давала відповіді на різні питання. Галина Олексіївна дарувала нам радість пізнання зі світом географії, розширювала кругозір про навколишній світ. Відкриваючи чарівні двері у життя, щедро наповнювала наші душі добром і любов’ю. На уроках географії завжди панувала творча атмосфера, ми залюбки виконували поставлені перед нами завдання.

Галина Олексіївна жила нашими інтересами, дбала про наш всебічний розвиток, роблячи все для того, щоб ми росли людьми небайдужими, активними, любили рідний край. І це давало хороші кінцеві результати. Багато її випускників обрали працю вчителя і, можливо, не географії, але закладені усім колективом школи знання дозволяли успішно витримувати вступні екзамени на той чи інший факультет педагогічного вузу.

Уже майже 50 років як минули для нас уроки Галини Олексіївни. Та вони незабутні. Ми щиро вдячні своєму класному керівникові за хорошу школу життя. Наш наставник нині має поважний вік, завжди радіє звісткам про своїх вихованців. Коли спілкуємося, то немає меж-країв розмовам, спогадам. Проживає разом з чоловіком Олександром Івановичем, радістю для них стає, коли до рідної домівки, що знаходиться по вулиці Сумській, приїжджають доньки Валя і Неля, зяті, внуки, правнуки. У їх житті також все гаразд і від того серце мами, бабусі наповнене спокоєм.

Світлим промінчиком у нашому житті є роки спілкування з Вчителькою з великої літери Галиною Олексіївною Єшенко. У ці святкові дні багато її учнів надсилають вітання, бажають їй здоров’я, довгих років життя. А особливо вона чекає звісток від випускників тих класів, де була керівником. З роси й води вам, дорога вчителько!

З.КОЗИР, випускниця 1968 року.
Інф. “Перемоги”

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/svitlij_promin_u_zhitti/2017-03-11-7497
11.03.2017
СВІТЛИЙ ПРОМІНЬ У ЖИТТІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.