Краснопільщина отримає фінансування на створення ЦНАПу від U-LEAD

14 березня 2017 року делегація Краснопільщини у складі голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрія Яремчука, голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка, голови Краснопільської селищної ради Івана Хомічова та начальника центру надання адміністративних послуг Краснопільської районної державної адміністрації Олесі Омельченко відвідала столицю України з приємною місією.

У самому центрі Києва бізнес-центр «Панорама» приймав переможців проекту “U-LEAD component 2” по створенню центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), де відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між представниками місцевого самоврядування та компанією SKL International. З-поміж більше ніж 80 претендентів з усієї України проект, розроблений ЦНАПом Краснопільської РДА, отримав довгоочікувану перемогу.

Під час заходу Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода зазначив: «Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох громадах. Швидкі успіхи в цьому напрямку стали можливими в тому числі і завдяки державній підтримці та сприянню наших міжнародних партнерів».

«Також слід зауважити, що на цьому заході поруч з головами об’єднаних громад є представники деяких районних державних адміністрацій. Отже на районному рівні вже є розуміння, що перспектива – за об’єднанням громад, і цей процес краще підтримувати, ніж блокувати», – сказав Перший заступник Міністра.

У своєму виступі Юрій Яремчук запевнив присутніх у серйозних намірах районної влади щодо підтримки будь-яких починань та проектів стосовно покращення не тільки надання якісних послуг громадянам, а й добробуту населення Краснопільщини в цілому. За його словами: «Це буде не просто відкриття Центру надання адміністративних послуг, це демонстрація змін, які відбуваються вже зараз, символ зміни обличчя громади та ставлення влади до громадянина». Користуючись нагодою, голова РДА подякував іноземним партнерам за суттєву фінансову підтримку району, без якої втілення нових ідей власними ресурсами на цей час неможливе.

U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. У компанії SKL International зазначили, що в рамках меморандуму у цих 12 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання Центрів надання адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів.

Джерело:
http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/4066-krasnopilshchina-otrimae-finansuvannya-na-stvorennya-tsnapu-vid-u-lead
КРАСНОПІЛЬЩИНА ОТРИМАЄ ФІНАНСУВАННЯ НА СТВОРЕННЯ ЦНАПУ ВІД U-LEAD
Четвер, 16 березня 2017, 17:19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.