Краснопільський «Зорепад» 2017-го

Вже стало традицією кожного року у грудні місяці проводити районний фестиваль «Зорепад» у концертному залі Краснопільської дитячої музичної школи. Сам фестиваль був започаткований у 2003 році, розширив свою географію і кількість учасників. Так у цьому році участь взяли 31 учень – юні вихованці віком від 5 до 14 років, які завітали на фестиваль із Осоївки, Глибного, Самотоївки, Угроїд, Хмелівки та інших сіл нашого району.

Відкривали фестиваль Висоцький Владислав Вікторович та Левченко Володимир Іванович, які відразу задали високу планку, виконуючи популярні сучасні мелодії. Гру на фортепіано представили учні від підготовчого класу до випускного класу: Василенко Ксенія, Загорулько Валерія, Лазоренко Євген, Кеда Айна, Корнієнко Віра, Загорулько Альона, Жук Ліза, Дужнікова Діана, Колєснік Ярослава, Колота Марія, Патютько Влада, Калініна Марина, Тиха Юлія, Коваль Богдана, Смірнова Ангеліна, Платонова Дарина.

Жодне свято не обходиться без танців. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю – зрозуміла всім. «Повільний вальс» був виконаний Васюк Мирославою, а завзятий та веселий «Гуцульський танець» Гриценко Денисом та Півень Софією – не залишили нікого байдужими.

Потім на сцену запросили юних скрипалів: Завгороднього Діму, Лазню Дениса, Дужнікову Настю і заграла скрипка – весело, бентежно і до серця дивні звуки полились.

Українські пісні прозвучали у виконанні Мельник Вікторії, Токар Альони та Давиденко Маргарити. Видно було, що глядачі захоплено, а не з примусової чемності слухають учасників фестивалю. У фіналі концерту вокальний ансамбль «Мелодія» виконав пісню «Мир» (слова та музика Т. Сидоренко). І нарешті – приємна і хвилююча мить! Це нагородження дипломами та солодощами.

Сподіваюсь, що прекрасні музичні твори, чудові пісні, запальні танці не залишили байдужими і присутні в залі отримали задоволення від зустрічі із юними талантами.

Директор ДМШ В.В. Висоцька

Джерело:
http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/moloda_zmina/zorepad_nad_krasnopilshhinoju/28-1-0-786
26.12.2017
«Зорепад» над Краснопільщиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.