Самотоївка і Чернеччина: що нового в освітніх закладах?

Очільник Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук відвідав заклади освіти Самотоївського та Чернеччинського старостинських округів.

Спільно з начальником відділу освіти Ларисою Дерев’янченко селищний голова завітав до Самотоївського дошкільного закладу, де його завідувач Тетяна Жиленко розповіла про реалізацію в садочку програми раннього розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», що дає можливість дітям підготуватися до школи та реалізує принцип наступності між закладом дошкільної освіти та Новою українською школою.

В рамках реалізації даної програми за кошти державні субвенції об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури придбано та встановлено мультимедійний комплекс на суму 76 тис. грн. Також, за ці ж кошти оновлено дитячі меблі та дидактичні матеріали на загальну суму 87,2 тис. грн. За рахунок коштів місцевого бюджету у харчоблок придбано нову сучасну електричну плиту на суму 19,5 тис. грн.

Обговорено питання підключення закладу до швидкісної мережі Інтернет, проведення поточного ремонту харчоблоку (заміна плитки на стінах та підлозі), заміна системи освітлення на енергозберігаючу. На завершення візиту до Самотоївського ЗДО Юрій Яремчук відзначив ініціативність та активну позицію завідуючої закладом щодо адміністративно-господарської діяльності та пообіцяв підтримку з свого боку у реалізації запланованих заходів для розвитку закладу.

Не менш змістовним став візит Краснопільського селищного голови та начальника відділу освіти до Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Не так давно заклад поповнився сучасним комп’ютерним класом на суму більше 180 тис. грн., де також придбано комплекти шкільних меблів на загальну суму 222 тис. грн. Ці придбання профінансовано з коштів державної субвенції об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури. Директор школи Тетяна Кравченко запросила гостей до одного з найкращих кабінетів закладу – кабінет математики, у якому завершились ремонтні роботи, встановлено мультимедійне обладнання та закуплено нові меблі.

На зустрічі обговорено питання щодо об’єму ремонтних робіт по облаштуванню класної кімнати для учнів 1 класу 2019-2020 н.р., облаштування ігрового осередку для учнів початкової ланки, поповнення матеріально-технічної бази школи.

В селищному бюджеті на 2019 рік передбачено кошти на виконання вищезазначених завдань по цих двох закладах.

Метою відвідання Чернеччинського НВК було визначення пріоритетів розвитку місцевого НВК на 2019 рік. Зокрема обговорено питання облаштування освітнього осередку початкових класів та розміщення класної кімнати для учнів 1 класів у 2019-2020 н.р.

Також планується створити за рахунок об’єднання природничо-математичних кабінетів єдиний клас з сучасним навчальним обладнанням, якісним ремонтом та мультимедійним супроводом. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено – у 2018 році закуплено та встановлено мультимедійний комплекс. Кошти на виконання вищезазначених завдань в селищному бюджеті на 2019 рік передбачені. Слід зазначити, що даний проект реалізовуватиметься спільно з благодійним фондом «Разом з Кернел». Приємним є те, що Чернеччинський НВК один з небагатьох закладів, який активно залучає позабюджетні кошти, ці заходи планується продовжити і у 2019 році.

Крім того, директор навчально-виховного комплексу Світлана Лесь поділилася враженнями від роботи учнів 1 класу за новим Державним стандартом Нової української школи, першачки продемонстрували навички та вміння роботи з новим дидактичним матеріалом, обладнанням, що було придбане за кошти освітньої субвенції на НУШ та кошти місцевого бюджету.

В планах адміністрації НВК облаштування сучасного функціонального ігрового майданчика для дошкільнят на території закладу. Селищний голова підтримав таку ініціативу та пообіцяв її реалізацію в найближчому майбутньому.

Гості закладу подякували директору та колективу закладу за активну роботу в плані участі у проектах та різноманітних програмах, конкурсах, зокрема, заклад бере участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», проекті ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», подано заявку на участь у програмі «Школа 3.0». Така активна діяльність без сумніву відіграє позитивну роль у шкільному житті учнів та мотивує до роботи творчих ініціативних вчителів.

За повідомленнями:
https://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/1548313176/
Очільник Краснопільської селищної ради Юрій Яремчук відвідав заклади освіти Самотоївського старостинського округу – Самотоївський заклад дошкільної освіти «Колосок» та Самотоївську школу
24.01.2019, 08:52
https://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/1548255492/
Керівник Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук відвідав Чернеччинський старостинський округ, зокрема і місцевий осередок освіти та розвитку дітей і молоді – Чернеччинський НВК
23.01.2019, 16:56

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.