Про Леоніда Ушкалова видадуть книгу

Про це повідомив літературознавець Ростислав Мельників. Він також закликав зголошуватися до написання спогадів про видатного вітчизняного гуманітарія:

Шановні колеги!

У видавництві «Дух і літера» готується книжка спогадів про Леоніда Володимировича Ушкалова. Запрошуємо вас долучитися до цього проекту й поділитися своїми спогадами про пана професора.

Матеріали обсягом до 25 000 знаків можна надсилати до 5 листопада 2019 року на адресу melnykiv@outlook.com з темою листа “Ушкалов. Спогади”.

Друком книга має вийти у відомому видавництві «Дух і літера».

Всі хто знав і спілкувався з паном Ушкаловим можуть написати власні спогади обсягом до 25 000 знаків і надіслати до 5 листопада 2019 року на адресу melnykiv@outlook.com з темою листа «Ушкалов. Спогади».

Видатний український історик літератури та культуролог, знавець бароко та класичної української літератури професор Леонід Ушкалов передчасно помер 25 лютого цього року у Харкові. Серед його відомих праць «Українське барокове богомислення. Сім етюдів про Григорія Сковороду» (2001), «Реалізм — це есхатологія: Панас Мирний» (2012), «Сковорода, Шевченко, фемінізм: статті 2010—2013 років» (2014), «Література і філософія: доба українського бароко» (2014). Низка його робіт стали класичними в тлумаченні історії літератури.

Джерело:
http://litakcent.com/2019/07/02/pro-leonida-ushkalova-vidadut-knigu/
Про Леоніда Ушкалова видадуть книгу
02.07.2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.