Команда Краснопільської громади – бронзовий призер змагань «Краща спортивна громада Сумщини 2021 року»

24 липня у Краснопіллі відбулися обласні спортивні змагання «Краща спортивна громада Сумщини 2021 року». Свято спорту, яке проходить в рамках обласних спортивних змагань серед команд сільських та селищних рад, спрямоване на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя, підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів до обласних і Всеукраїнських змагань.

Вже традиційно розпочалася спартакіада з виступу аматорів сцени Краснопільського Палацу культури, які виступили з запальною піснею «Наша Краснопільська громада». Після чого учасників та гостей спортивного дійства привітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко та голова ГО «Сумська ТО ВФСТ «Колос» Євген Зюзь.

Перш ніж розпочати змагання відбулася приємна мить нагородження команд кубками та подарунками: команда «Явір» ДЮСШ Краснопільської селищної ради, яка здобула 1-ше місце серед команд юнаків 2011-2012 р.н. на всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях чемпіонату ГО ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий Колос України» (тренери – Прилепа А.О. та Рубан М.М.), футзальна команда «Явір» – бронзовий призер Суперліги АФС та команда з футзалу «Явір» (55+) – бронзовий призер чемпіонат міста Суми з футзалу серед ветеранів.

Учасники змагались у таких видах спорту: міні-футбол, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування канату, армреслінг, вправа з колесом, гирьовий спорт та метання гирі.

Силами мірялися спортсмени із 7 територіальних громад області. Кращий результат в загальному заліку показала команда Боромлянської територіальної громади. На другому місці – Липоводолинська територіальна громада, на третій сходинці – збірна команда Краснопільської територіальної громади.

Тож наша команда здобула перші загальнокомандні місця у змаганнях з міні-футболу, перетягування канату, другішахів, шашок та армреслінгу та третє місце у змаганнях з настільного тенісу.

Щиро вітаємо та висловлюємо подяку нашій збірній команді за участь та гідне представлення Краснопільщини на обласних змаганнях.

Також вітаємо всіх захоплених в спорт, бажаємо досягати лиш найвищих висот!

Джерело:
https://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/1627367370/
КОМАНДА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ «КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ 2021 РОКУ»
27.07.2021 09:27

Дуууже багато динамічних фото зі змагань тут:
https://www.facebook.com/KrasnopilskaOTG/posts/3109950735905567
Краснопільська селищна рада
24 липня 2021 о 22:09

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.