Йому назавжди залишилось 25 років… ЗГАДУЮЧИ ПРИКОРДОННИКА РОМАНА ЧОБОТКА

14 листопада минає 40 днів, як не стало нашого захисника Чоботок Романа

Роман Чоботок народився 15 червня 1998 року в селі Самотоївка. У 2005-2014 роках навчався у Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, закінчив 9 класів. В 2014-2015 роках навчався в Краснопільському закладі професійно-технічної освіти.

– Рома був дуже веселим хлопцем. Останні роки в школі ми здружились, стояли один за одного, – плаче однокласниця Катя.

– Справді, веселим він був. Міг пожартувати, розіграти будь-кого, – розповідає нашій газеті шкільний друг Романа Ігор. – Ми тут неподалік на одній вулиці жили, тож і дружили з дитинства. Якось Роман мені телефонує, каже, що йому терміново потрібна допомога, що його хтось ображає. Швидко вдягаю вологий після прання одяг і мчу на допомогу, прибігаю, Ромка сидить веселий, каву п’є. Веселе було у нас дитинство, разом кавуни на городах крали, яблука в садах трусили, потім разом тікали і разом ходили вибачатись за свої дії. Потім Рома виїхав у Недригайлівський район і ми спілкувались рідше. Декілька разів зустрічались, коли він вже служив прикордонником на Краснопільщині, розмовляли про життя, про його службу, згадували наші дитячі «подвиги», сміялись. Дуже боляче дивитись на закриту труну, не можу повірити, що немає вже мого друга…

Після переїзду сім’ї до села Сакуниха Недригайлівського району, юнак продовжив навчання у Недригайлівському вищому професійно-технічному закладі, який закінчив у 2018 році і отримав спеціальність «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок».

У травні 2019 року Роман Чоботок був призваний на строкову службу до лав Державної прикордонної служби України, після закінчення якої уклав контракт та продовжив службу в одному з прикордонних підрозділів Сумського прикордонного загону.

6 жовтня під час виконання завдань з охорони й оборони державного кордону на Сумщині старший сержант Роман Чоботок загинув.

Представники Недригайлівської громади, побратими, друзі, односельці зібралися на подвір’ї батьків у селі Сакуниха, щоб віддати шану Герою та висловити співчуття рідним. На колінах провели у останню путь Романа, встелили дорогу живими квітами. Живим коридором, державними прапорами, квітами зустрічали Романа і на його батьківщині, в с. Самотоївка.

Побратими-прикордонники кажуть, що 6 жовтня став для них чорним днем, адже вони втратили справжніх, надійних друзів.

«Сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, високе почуття патріотизму, високий професіоналізм були характерними рисами, притаманними старшому сержанту Роману Чоботку, який присвятив своє життя справі захисту й оборони державного кордону України. Він користувався великою повагою, довірою і авторитетом у прикордонному колективі. Коли ворог прийшов на поріг нашого дому, як справжній патріот, Роман став на захист нашої Батьківщини. Заради її щасливого майбутнього, він пожертвував найціннішим, що є у людини – власним життям. Відважний український прикордонник став символом гідності і вчинив подвиг. Світла пам’ять про воїна, який назавжди залишається в наших серцях та в серцях тих, кому пощастило служити пліч-о-пліч з Романом», – згадують про військовослужбовця його побратими.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям полеглого захисника. Йому назавжди залишилось 25 років…

Інф. «Перемоги»

Джерело:
https://krasnews.com.ua/nezabutni-imena/zgaduyuchy-prykordonnyka-romana-chobotka/
14.11.2023
НЕЗАБУТНІ ІМЕНА
Йому назавжди залишилось 25 років… ЗГАДУЮЧИ ПРИКОРДОННИКА РОМАНА ЧОБОТКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.