ВАША «ТЕРИТОРІЯ СПОРТУ»

150207_fc1
В останні роки у містах широкої популярності набули фітнес-центри та різного роду спортивні заклади. Пояснюється це, напевно, усвідомленням населення важливості здорового способу життя та прагненням до цього. У цьому плані не стало винятком і Краснопілля, 6 лютого тут урочисто відкрили фітнес-центр «Територія спорту».

Ідея створення цього спортивного осередку належить В’ячеславу Сіробабі, якому за підтримки та с150207_fc2прияння сумських засновників вдалося зал центру оснастити новими тренажерами, які відповідають найсучаснішим вимогам.

– Зал настільки досконало обладнаний, що там цілком комфортно можуть тренуватися як початківці, так і ті, хто добре знайомий із фізичними вправами, – розповідає В’ячеслав Миколайович. – Адже метою фітнес-центру є залучення якомога більшої кількості людей до здорового способу життя.

На відкриття сучасного закладу завітав і Краснопільський селищний голова І. П. Хомічов.
150207_fc3
– Приємно, що в селищі відкривається не черговий спорт-бар, пив-бар, а ось такий заклад, який не забиратиме у людей здоров’я, а додаватиме його, – ділиться Іван Петрович, – Тому хочу подякувати усім причетним до непересічної події людям, сподіваюсь, що «Територія спорту» стане улюбленим місцем для тренувань краснопільчан та гостей селища.

Що саме так і буде, додає оптимізму велика кількість людей різного віку, які завітали того дня на відкриття центру. Усі бажаючі мали нагоду познайомитися з роботою фітнес-центру, стати учасниками різноманітних конкурсів та розіграшів, до того ж перше тренування було безкоштовним.
150207_fc4
Також розігрувались безкоштовні місячні абонементи. Якщо найменшим гостям центру для отримання білетика достатньо було швиденько надути повітряну кульку чи відгадати загадку, то дорослим довелось брати участь у більш серйозних змаганнях, як то з армреслінгу серед чоловіків.

150207_fc5

 
Тож фітнес-центр «Територія спорту» розпочав свою роботу, якщо ви вирішили зайнятися своїм тілом, повідомляємо, що вартість місячного абонемента складає 150 гривень. Щодня (крім неділі) з 10 до 21 години, а у суботу з 11 до 16 години, за адресою вул. Лєрмонтова, 1, ТД «Україна». на вас чекають тренери, які дадуть потрібні консультації та поради.
Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/vasha_teritorija_sportu/2015-02-07-4708
07.02.2015
ВАША «ТЕРИТОРІЯ СПОРТУ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.