«ЯВІР» ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

151029_Yavir1Як це не сумно констатувати: люди не молодшають, а тільки набирають віку і стають ветеранами. Проте і в похилому віці хочеться займатися спортом. І це, безсумнівно, підтримує здоров’я ветеранів-спортсменів, які на Краснопільщині здатні ще й до самоорганізації. Скажімо, цими днями на стадіоні «Колос» відбувся ювілейний, п’ятий розіграш Кубка Поколінь, в якому взяли участь дві команди ветеранів Краснопільського «Явора» під умовними назвами «45+», «55+», конкуренцію яким склала команда ветеранів з Рясного.

Привітали учасників турніру голова райдержадміністрації, він же голова федерації футболу Краснопільщини Юрій Яремчук, голова районної ради, він же гравець команди ветеранів «Явора» Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, директор ДП «Краснопільський лісгосп» Віктор Мороз.
151029_Yavir2
Ще з першого турніру була започаткована традиція вітати з ювілеями колишніх гравців «Явора», ось і цього разу вітання та пам’ятні подарунки отримали ветерани Іван Кругляк, Микола Лактіонов, які нещодавно відзначили свої 60-річні ювілеї, напередодні 59 років виповнилося Миколі Завалію, своє 50-річчя цього року відзначив Анатолій Лисенко.

У першому матчі між ветеранами Рясного і «Явір 45+» на рівних боролися перший тайм, а ось у другом пропустили від більш молодших явірців чотири голи, але бажання оволодіти Кубком не втратили до останніх хвилин і на вигук вболівальника, що почесний трофей має поїхати до Рясного, відповіли: «Хіба що вкрадемо!». Так із жартами і остаточним рахунком 1:4 на користь «Явора» закінчився цей поєдинок.
151029_Yavir3
Прогнозовано «Явір 45+» здобув перемогу і у другому матчі проти «Явір 55+» із рахунком 3:1.

Цікавим видався матч за третє місце між ряснянцями і тим, кому за 55. Основний час закінчився з рахунком 2:2, і хоч турнір проводився за коловою системою, ветерани, не награвшись, вирішили виявити сильнішого у серії післяматчевих пенальті, де влучнішими виявились ветерани «Явора». Ось таким видався цьогорічний Кубок поколінь, і хоча були в ньому нереалізовані пенальті та жорсткі спортивні зіткнення, учасникам та глядачам матчі запам’ятаються красивими голами та яскравою боротьбою, а ще тим, що знову на стадіоні вболівальники мали змогу побачити легендарних «явірців» різних поколінь В. Лютенка, М. Лебеденка, І. Пахомова, О. Алферова, Г. Бабича, В. Зеленського, І. Наливайченка, В. Савоненка, А. Лисенка, В. Остріщенка та інших.
151029_Yavir4
А потім спілкування, спогади про незабутні сторінки «Явора» продовжилося за спільним столом. Тут, на «третьому таймі», відбулося нагородження переможців та кращих гравців. Так, у складі «Явір 55+» таким визнано Григорія Бабича, Віктор Зеленський був кращим у складі «сорокап’ятирічних», а Костянтин Мяус – складі ветеранів з Рясного.

151029_Yavir5
Подяку райдержадміністрації і районної ради за популяризацію славних футбольних традицій та вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Краснопільщині отримав ветеран «Явора», організатор Кубка поколінь Олександр Алферов. Тож бажаємо команді ветеранів-ентузіастів і надалі зустрічатися на футбольному полі й поза ним.

 

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/javir_zbirae_druziv/2015-10-19-5549
19.10.2015
«ЯВІР» ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.