Командир взводу Олександр Леунов загинув 16 березня на Харківщині, рятуючи поранених бійців ціною власного життя

ПЛАКАЛО НАВІТЬ НЕБО. У КОРЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ ЛЕУНОВИМ

31 грудня Олександру ЛЕУНОВУ мало б виповнитися 35 років. Але він назавжди залишився 34-річним для своїх двох діток – сина і донечки, молодої дружини та батьків.

Старший сержант і командир взводу Олександр Володимирович Леунов загинув 16 березня у селі Кам’янка Харківської області, рятуючи поранених бійців ціною власного життя.

Відспівали загиблого військовослужбовця 27 липня у Свято-Воскресенському храмі ПЦУ м. Корця.

Навколо труни, яка потопала у живих квітах та сльозах рідних, зібрались родина, побратими, представники влади, духовенство, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати іще одного нашого земляка. Навіть небо плакало дощем за воїном, який віддав найдорожче – своє життя, захищаючи Україну і нас з вами.

«Олександр тривалий час навчався в нашій Малорибицькій школі. Був моїм учнем. Завжди сміливий, розумний, кмітливий. Таким його і запам’ятаємо. Легеньких тобі хмаринок. Ніколи не забудемо і не пробачимо», – згадує свого колишнього учня староста Малорибицького старостинського округу Миропільської ТГ Ольга Кочура.

«Царство небесне нашому Герою. Щирі співчуття дружині, батькам. Це велике горе для нас усіх. Він був гарним, розумним, щирим і веселим хлопцем. Одногрупники Лебединського медичного училища щиро співчувають рідним. Слава Герою! Слава Україні!» – таким запам’ятала Олександра Любов Гончарова.

«Ми плачемо, жаліємося, що у нас щось недобре, яка буде осінь, зима… А які сльози мають проливати мама, тато, дружина, діти загиблого воїна? Ось таку ціну свободи платить наша Батьківщина, молоді сім’ї. Як можна оцінити серце мами, яка втрачає сина? Як можна оцінити серце коханої людини, для якої, здається, життя втрачає сенс? Сьогодні знову наше містечко огортає плач і скорбота. Уявіть, як зараз на серці у матері трьох синів, один з яких загинув, інший поранений, а третій – у гарячій точці. Ось така ціна свободи, нашого з вами вільного життя. Нам потрібно жити, але кожне справжнє українське серце повинне бути в скорботі. Учора, сьогодні і, на жаль, завтра, допоки не виженемо нечисту силу, яка прийшла на нашу землю», – зазначив протоієрей Іван Мациканич.

Поховали загиблого з військовими почестями на кладовищі у Корці біля Свято-Сергіївського храму.

Глибоко співчуваємо батькам та родині Олександра Леунова. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Захиснику України!

Джерело:
Газета “Перемога”, № 26, 12 серпня 2022 року
ПЛАКАЛО НАВІТЬ НЕБО. У КОРЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ ЛЕУНОВИМ

Світлини з:
https://krasnews.wordpress.com/2022/08/05/
05.08.2022
Загинув Олександр Леунов, який тривалий час навчався в Малорибицькій школі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.