ВОЛОНТЕРСЬКІ ХРОНІКИ. ДОПОМОГА АРМІЇ ТРИВАЄ

160304_helparmy
У складні часи численних випробувань, які зараз переживає Україна, усі свідомі люди намагаються взяти відповідальність за країну, беручи посильну для себе ділянку – стають волонтерами, роблять пожертвування чи просто чесно працюють на своїх роботах, будуючи нову систему цінностей.

Свого часу волонтери, мільйони звичайних українців внесли колосальний внесок у підтримку практично голої і босої армії, яка стала на захист України від російської агресії. Сьогодні наші збройні сили, їх екіпіровка, досвід, не йдуть у жодне порівняння з тим, що було на початку антитерористичної операції. Свідченням цьому є і зменшення звернень земляків-краснопільчан про допомогу до місцевих волонтерів. Звичайно, фінансові можливості жителів нашого району, місцевих підприємств і підприємців значно поступаються можливостям великих міст, тож і місцеві волонтерські організації не придбавали для фронту танки і автомобілі, але майже кожне звернення наших хлопців із передової не залишалось без уваги місцевих активістів. Тож посилки на схід до наших захисників линуть і сьогодні.

Одна з таких доставила захиснику, краснопільчанину Володимиру Жаботинському теплі натівські бушлат, зимовий комбінезон, продукти харчування. Хочемо подякувати за фінансову підтримку у вирішенні даного питання спілці керівників агропромислових підприємств (голова спілки О. М. Кунець).

Нещодавно обласний фонд «В єдності сила України», з яким тісно співпрацює ГО «Краснопілля», передав теплі військові светри, які разом з продуктами харчування також були відправлені нашим хлопцям на передову, зокрема і у м. Щастя. Наразі формуються інші посилки з теплим одягом, медикаментами, продуктами харчування.

Як показує практика, де командири до своїх обов’язків і підлеглих ставляться відповідально, там із забезпеченням, дисципліною, а значить і бойовим духом у бійців – усе гаразд. Коли ж командуванню немає діла до проблем, з якими живуть воїни, тоді результатом такого неподобства є ситуація, яка склалася у 53-й бригаді на полігоні Широкий Лан, яку побачила уся країна. Допомогти воїнам, які опинилися у нелюдських умовах, вирішили небайдужі жителі Краснопільщини, якими було зібрано півтори тисячі гривень для придбання води. Хочемо подякувати за допомогу у вирішенні цієї проблеми ФГ «Батьківщина» (В. М. Калініченко) та АФ «Псьол» (М. П. Калініченко), жителю Краснопілля М. О. Шляхтуну.

Волонтери та солдати безмежно вдячні всім, хто підтримує наших військових і відгукується на їхні потреби. Всім, хто хоче долучитися і допомогти нашим військовим – звертайтеся до ГО «Краснопілля». Телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Реквізити ГО “Краснопілля”:
р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж»).

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/volonterski_khroniki_dopomoga_armiji_trivae/2016-02-29-6112
29.02.2016
ВОЛОНТЕРСЬКІ ХРОНІКИ. ДОПОМОГА АРМІЇ ТРИВАЄ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.