Краснопільський хліб найкращий!

160708_kraskhlibХліб всьому голова – ці слова, що передаються з покоління в покоління, влучно характеризують цінність і важливість хліба. Нині, слава Богу, його вистачає, він випікається на будь-який смак. Незважаючи на жорстку конкуренцію хлібо-булочних виробів, на ринку району продовжує впевнено лідирувати за обсягами і якістю підприємство “Хлібохарчокомбінат” Краснопільської райспоживспілки. До речі, його продукція добре відома і користується попитом в області.

Це підприємство, де підібрався дружній і професійний колектив, випікає 4 види хліба: “Слобідський”, “Бородинський”, “Новослов’янський” та “Височинський”, близько 30 найменувань булочних виробів, які користуються великим попитом у населення. Це зокрема булочки “Сімейна”, “Плетінка”, “Мальва”, “Гребінець” та інші. Не залежуються на полицях магазинів і пиріжки з маком, повидлом, капустою, а також бублики, які нагадують моєму поколінню про роки дитинства. Тому й нині, не втримуюсь, щоб купити духмяного бублика і поласувати ним.

А кондитерські вироби Краснопільського хлібохарчокомбінату: кекси, пряники, печиво – так це взагалі – смакота, пальчики оближеш. Як і хлібобулочна продукція вони екологічно чисті, без різних там домішок, розпушувачів. Словом, такі за складом, як для себе вдома пече гарна господиня. Ось тому вони завжди на розхват.

Продукція підприємства реалізується в усіх магазинах споживчої кооперації, приватних підприємців району, а ще нею торгують у Великописарівському районі, в м.Сумах. Крім того вона завжди представляється на всіх районних та обласних виставках та ярмарках, де отримує високу оцінку.

Православні свята теж знаходять відображення у продукції хлібохарчокомбінату. До свята Миколая для реалізації в торговельній мережі випікають миколайчики, до Маковія – маковики, до Сорок Святих – “жайворонків”. На святкові події під замовлення тут випікають духмяні короваї. Словом, наші краснопільські хлібопеки завжди у творчому пошуку, розширюють асортимент своєї продукції, поліпшують якість.

На Краснопільському хлібохарчокомбінаті трудиться близько 50 робітників, всі отримують гарантовану зарплатню, яка в середньому складає 2000 грн на місяць. У минулому році тут виготовили продукції на 10 мільйонів гривень, податків різних видів сплатили майже мільйон. А у нинішньому році ці цифри будуть вищими.

Заслуженим авторитетом користується на підприємстві майстер зміни Ольга Миколаївна Дерев’янченко, пекар Наталія Олександрівна Петрова, оператори тістомісильної машини Ірина Василівна Найденко, Світлана Станіславівна Боровкова, оператор виробничої печі Микола Миколайович Карпенко, водії по доставці готової продукції і сировини Андрій Андрійович Рудика, Віктор Дмитрович Курмачов, Сергій Валерійович Сулименко та інші.

У той день, коли готував цей матеріал, зайшовши до магазину “Каприз”, біля полиці із хлібобулочними виробами звернув увагу на молоду пару, яка серед багатьох видів хліба віддала перевагу буханцю “Слобідського” і булці “Сімейна” Краснопільського хлібохарчокомбінату.

– Ми завжди беремо хліб і булочки Краснопільських пекарів, бо вони смачні, поживні, а головне – екологічно чисті. А ще вважаємо, що треба підтримувати свого виробника, щоб гроші залишалися в районі.

З такими словами важко не погодитися.

О.ЦИЛЮРИК,
газета “Перемога”

Джерело:
http://krasnews.at.ua/news/krasnopilskij_khlib_najkrashhij/2016-07-06-6572
06.07.2016
Краснопільський хліб найкращий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.